In Матеріали By Лілія

Top 3 most popular ads in the world! Найпопулярніші рекламні ролики англійською

Реклама, у плані вивчення мови, — це дійсно дуже корисно. Короткі сюжети (не встигають втомити, на відміну від фільму), запам’ятовується сучасна лексика (маркетологи тут постаралися), і все це на тлі поза мовних факторів, що сприяють знайомству з культурою та стилем життя. Тим більше, що сьогодні ми будемо дивитися не просто рекламу, а ролики, які за багатьма версіями увійшли до десятки кращих за всю історію існування маркетингу.

Real Beauty

У наш час багато успішні компанії намагаються відійти від формату настирливого ролика, в якому назва бренду повторюється раз 10 за 30 секунд. Рекламщики намагаються робити щось більше, щось, що буде кликати до наших почуттів, нашому світогляду. Цим шляхом пішов міжнародний бренд Dove, який виробляє засоби по догляду за тілом. Компанія запустила проект під назвою Real Beauty Sketches. Це свого роду експеримент, в якому спеціально навчений художник малює жінок, не бачачи їх: спочатку зі слів самих учасниць, потім зі слів випадкових людей, які бачили учасниць вперше. Оскільки тільки 4% жінок вважають себе гарними, то основний меседж для решти 96%: «You are more beautiful than you think».

Glossary:

Nouns
Forensic artist Судовий художник
FBI Federal Bureau of Investigation (Федеральне Бюро Розслідувань, ФБР)
San Jose Сан Хосе (місто в Каліфорнії)
Police Department Поліцейське управління
A drafting board Креслярська дошка
A forehead Лоб
A sketch Ескіз, начерк
A cheekbone Вилиця
A feature Чорта
Verbs
To impact Впливати
To analyze Аналізувати
To fix Виправляти
To protrude Виступати, видаватися вперед
To treat Ставитися
To appreciate Цінувати
To light up (lit up) Світитися, пожвавлюватися (про очі)
To show up Тут: прийти кудись
Adjectives
Freckled У веснянках, покритий ластовинням
Prominent Видний, помітний, що кидається в очі
Cute Милий, красивий
Grateful (for) Вдячний за
Critical Дуже важливий
Closed off Закритий (про людину)
Phrases
It could not be more critical for smth Це дуже важливо для …; ніщо не може бути важливіше

Якщо вам цікаво, ви можете переглянути більше ескізів, а також дізнатися історії жінок на офіційному сайті компанії Dove.

Scarecrow

Наступна хороша річ, на яку хотілося б звернути вашу увагу, це реклама-анімація американської мережі громадського харчування Сhiptotle Mexican Grill. Вона розповідає історію про персонажа Scarecrow (Опудало), який пішов працювати у велику компанію. Компанія ця виглядає як конвеєр неймовірних розмірів. Стежать тут за всім ворони, звідси і назва «Crow Foods Incorporated». Хоча один з девізів корпорації All Natural (Повністю натурально!), Її продукти, в общем-то, далекі від цього. Але люди навколо не замислюються про це! Головне, щоб на етикетках писалося щось на зразок 100% beef-ish (100% зі смаком яловичини). Ніхто вже не сумнівається в тому, що «Crow Foods Incorporated» is feeding the world (годує світ), як про це свідчать billboards (рекламні щити). Але Опудало вирішується піти проти цього конвеєра у всіх сенсах, в надії, що йому вдасться cultivate a better world (в буквальному сенсі виростити кращий світ). Спеціально для цієї анімації Фіона Еппл (Fiona Apple) виконала кавер на пісню Віллі Вонки з Шоколадній фабрики.

Glossary:

Nouns
Creation Творіння
Paradise Рай
Spin Кружляння
Verbs
To take a look Поглянути
To view Оглядати, оглядати
To defy Опиратися, ігнорувати
To defy explanation Не піддаватися поясненню
There is nothing to it У цьому немає нічого складного
There is no life I know to compare with pure imagination Не знаю я такого життя, яка б порівнялася з чистим уявою

Epic Split

Крайнє відео, яке ми подивимося сьогодні, це підірвав інтернет рекламний ролик вантажівок (trucks) Вольво з Жан-Клодом Ван Даммом. The Muscels from Brussels («М’язи з Брюсселя» — прізвисько Ван Дамма) в химерній позі застиг між двома вантажівками. Якщо ставите питанням, навіщо ж він це зробив, ось вам відповідь: This test was set up to demonstrate the stability and precision of Volvo Dynamic Steering (цей досвід поставлений для того, щоб продемонструвати стабільність і точність системи динамічного рульового управління Вольво). Вслухаючись у філософські роздуми на тлі, часом задумаєшся: про машину це чи про людину?

Glossary:

Nouns
Perfection Досконалість
A split Шпагат; тріщина, розкол,
Verbs
To craft Створювати, робити з майстерністю
To engineer Споруджувати, проектувати, споруджувати
To set Налаштовувати, налагоджувати
To master Справлятися, долати, відпрацьовувати
Adjectives
Bumpy Вибоїстий, труський
Epic Епічний
Fair Справедливий, заслужений
Phrases
I’ve had my ups and downs У мене були свої злети і падіння
I’ve had my share of Я отримав свою частку …

Сподіваюся, я змогла вас переконати, що реклама може бути не тільки стомлюючої, але й розважальної, а головне — корисною. Всі ці фрази легко навчаються і запам’ятовуються, і ще вони дуже часто використовуються в розмовній мові, адже реклама заснована на живій мові. Також, докладаю тест, щоб краще запам’ятати корисні фрази з відео. Enjoy!

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>