In Матеріали By Дмитро

Talking football. 37 футбольних слів і виразів англійською

Футбол … Гра мільйонів, король спорту, улюблене проведення часу величезного числа людей на планеті — будь то перегляд матчу в клубі з друзями, пінаніе м’яча у дворі або професійне тренування. У розпал 20-го чемпіонату світу з футболу в Бразилії ми вирішили поговорити з вами про це спортивному феномен, який приваблює з кожним роком все більше шанувальників — і, природно, по-англійськи!

Перш за все, пропонуємо поглянути на базову футбольну та близько-футбольну лексику, необхідну для розуміння телевізійного репортажу матчу англійською чи підтримки світської розмови про вчорашню гру з однодумцями-фанатами.

Сьогодні ми не будемо шукати легких шляхів і не будемо слідувати звичкою спочатку давати всі слова по темі, а потім перевіряти знання. Пропоную потренувати вашу лінгвістичну здогадку і виконати завдання на зіставлення:

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>