In Учням By Олександра

Sprechen Sie Deutsch? Німецька мова по Скайпу

Німецька мова є другим за популярністю іноземною мовою в Європі, і ця популярність незмінно зростає з кожним днем. Сьогодні на німецькій мові розмовляє кожен третій житель Європи, і кожен п’ятий хоче його вивчати. Тепер і у нас є чим порадувати ентузіастів німецької мови.

Постійні читачі нашого блогу давно запитували нас, чи можуть наші викладачі навчати не тільки англійської, але і німецької мови? Сьогодні ми з радістю можемо відповісти позитивно на це питання — в ​​нашому дружному колективі з’явився викладач німецької мови по Скайпу. Знайомтеся з Оленою!

Олена займається викладанням німецької мови вже більше 6 років. Завдяки багатому досвіду проживання в німецькомовних країнах та навчанню в інститутах Німеччини та Австрії, Олена може стверджувати, що знання кількох іноземних мов надає широкі можливості для особистого та кар’єрного зростання. Адже правильно кажуть, що скільки мов ти знаєш — стільки разів ти людина.

У викладанні німецької мови Олена використовує комунікативний підхід як один з найбільш дієвих методів навчання іноземної мови. Це означає, що її студенти почнуть говорити з найперших занять. І нехай спочатку це будуть невпевнені і короткі фрази, обривки пропозицій і односкладові відповіді — всі ці маленькі «шажки» підготують студентів до впевненого і вільному «бігу» на марафонні «німецькі дистанції». Адже чого вартий хоча б побудувати звичайне німецьку пропозицію в 3-4 рядки!

  • Дізнатися більше про викладача і записатися на вступний урок →

Кому підійде вивчення німецької мови по Скайп

Чи підходить вам навчання по Скайп? Якщо хоча б на пару наступних пунктів ви з упевненістю можете сказати «так», то німецький по Скайп — це те, що вам потрібно:

  • я б хотів займатися німецьким в зручний для мене час, наприклад, пізно ввечері;
  • я зайнята людина і не можу витрачати час на дорогу до викладача;
  • я не готовий платити багато грошей за дорогі курси;
  • я хочу індивідуальний підхід у навчанні;
  • мені потрібен викладач, який буде пояснювати все простою мовою;
  • німецький мені потрібен не для «галочки», мені потрібні реальні результати і якнайшвидше.

Звичайно, існують і інші переваги занять по Скайп, але всіх їх не перелічити, тим більше, що краще самому один раз побачити, ніж сто разів почути або прочитати. А «побачити» дуже легко, адже перший вступний урок безкоштовний для всіх!

Такий складний простий німецьку мову

У багатьох студентів ще зі школи залишилося хибне враження, що німецька мова з одного боку дуже легкий, з іншого — позбавлений будь-якого чарівності. З погляду вимови у німецької мови є вигідна перевага в порівнянні з англійським: фонетичні норми класичного німецької мови з легкістю даються російським студентам, адже нам не звикати артикулювати кожен звук чітко і виразно.

А ось з граматикою доведеться попітніти! Навіть незважаючи на те, що в російській мові ми звикли до зміни закінчень у іменників, у нас є відмінки, ми погоджуємо іменник і прикметник, — ніщо не йде в порівняння з німецькими артиклями і відмінками, порядком слів у реченні, і, звичайно, управлінням і відмінюванням дієслів! Але є і хороша новина: на кожне граматичне явище в німецькій мові є правило, таким правилам німці звикли строго слідувати. Значить, вивчивши і зрозумівши правило один раз, можна не боятися допустити помилку в майбутньому, в той час як в англійській більше винятків, ніж самих правил.

А що стосується краси мови, то Schönheit liegt im Auge des Betrachters, тобто краса в очах дивиться. Ніхто не посперечається з красою поезії Гете і Шіллера!

Дорогі друзі, вирішуйтеся! Багато хто з вас вже встигли по достоїнству оцінити всю красу вивчення англійської мови по Скайп, тепер ви можете вийти на інший рівень і почати підкорювати вершини ще й німецької мови. Наш викладач Олена чекає з нетерпінням зустрічі з вами!

  • Дізнатися більше про викладача і записатися на вступний урок →

 

Учням

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>