In Матеріали By Вікторія

E-merging Forum 5 відзначає перший ювілей

Якщо ви викладач англійської мови та читаєте наш блог більше року, то напевно ви бачили мою статтю річної давнини. Вона присвячена цікавого заходу, який об’єднує вчителів з різних міст і країн. Цього року E-merging Forum проводитиметься вже вп’яте. Експерти з усього світу поділяться з вами передовим досвідом у галузі викладання англійської мови. Не пропустіть можливість взяти участь у цьому найбільшому заході!

Що таке E-merging Forum?

E-merging Forum 5 — це міжнародна конференція для викладачів англійської мови, яка вп’яте проводитиметься у Москві 12-14 березня 2015 року. Масштабний захід об’єднує не тільки вчителів, але і всесвітньо відомих доповідачів-експертів, які готові поділитися своїм цінним досвідом з усіма, для кого англійська представлені не тільки роботою, але й сенсом життя. У форматі цього форуму представлені не тільки виступи спікерів, але також практичні семінари та дискусійні групи. Пропоную вам подивитися відео з форуму, який проводився в березні минулого року — E-merging Forum 2014.

Для того щоб стати учасником E-merging Forum +2015, необхідно заповнити заявку та оплатити її до 24 лютого.

За традицією, E-merging Forum буде обговорювати досягнення у викладанні англійської мови в декількох областях:

  1. Оцінювання (Assessment): як оцінювати учнів? Як використовуються сучасні підходи до оцінювання результатів? Як оцінювання здатне вплинути на якість навчання? Оцінювання на будь-якому етапі навчання. Оцінювання абсолютно будь-яких рівнів.
  2. Навчання учнів молодшого віку (Young Learners): навчання дітей з 4 до 11 років. Як мотивувати дошкільнят і молодших школярів? Обговорення найефективніших і захоплюючих способів викладання англійської мови.
  3. Застосування інформаційних технологій (Learning Technologies): як використання нових комп’ютерних технологій допоможе зробити навчання більш ефективним? Навчання викладачів роботі з цими технологіями.
  4. Англійська для спеціальних і академічних цілей (English for Specific Purposes and English for Academic Purposes): обговорення сучасних тенденцій і практичного досвіду викладання англійської мови у вищих навчальних закладах.
  5. Використання мови: граматика, лексика, вимова (Language Issues: Grammar, Vocabulary, Pronunciation). Обговорюємо викладання мови в класі. Як граматика, лексика і вимова сприяють розвитку комунікативної компетенції учнів.

Хто буде висвітлювати всі ці галузі викладання англійської мови?

Jane Allemano досліджує сферу навчання англійської мови понад 30 років. Вона є автором навчальних посібників, які готують студентів до складання міжнародних іспитів, адже Jane виступає консультантом з розробки мовних іспитів Cambridge English.

Спікерами секції «Навчання учнів молодшого віку» стали Herbert Puchta і Malgosia Tetiurka.

Herbert Puchta відомий нам як автор популярних підручників для молодшого віку («Playway to English», «Super Minds», «More!», «English in Mind»). Герберт був президентом Міжнародної асоціації викладачів англійської мови як іноземної (IATEFL). Він є автором безлічі статей, учасником міжнародних конференцій. Вивчаючи питання викладання англійської мови як іноземної майже 30 років, Герберт проводив семінари більш ніж в 50 країнах.

Malgosa Tetiurka є лектором в Католицькому університеті Любліна імені Іоанна Павла II в Польщі, методистом в Інституті мовної освіти у м Норвіч. Малгоша, будучи автором підручників, регулярно виступає на конференціях. Вона спеціалізується на ранньому навчанні англійської мови.

Спікерами секції «Застосування інформаційних технологій» стали Gavin Dudeney і Алла Леонідівна Назаренко.

Gavin Dudeney є директором з інформаційних технологій компанії The Consultants-E, яка спеціалізується на викладанні онлайн і консультуванні з питань використання інформаційних технологій у навчанні англійської мови. Гевін — автор численних статей, співавтор посібників Ніки Хоклі.

Алла Леонідівна Назаренко — доктор філологічних наук, заст. декана з інформаційно-освітнім технологіям, зав. кафедрою лінгвістики та інформаційних технологій ФІЯР МГУ. Веде семінари і курси, серед яких: «ІКТ в лінгводидактики: теорія і практика», «Теорія і методи дистанційного навчання іноземним мовам», «Теоретико-прагматичні основи інтегрування ІКТ в лінгводидактики».

Спікерами секції «Англійська для спеціальних і академічних цілей» стали Steve Kirk і Віра Іванівна Заботкіна.

Steve Kirk є директором з академічного англійської в центрі англійської мови Університету Дарем. Він веде курси з викладання академічної англійської в рамках магістерського курсу з прикладної лінгвістики. Стів є незалежним екзаменатором в області англійської для академічних цілей у Великобританії.

Віра Іванівна Заботкіна — доктор філологічних наук, професор кафедри теорії та практики перекладу Російського державного гуманітарного університету. Вона є автором понад 200 робіт у галузі розвитку словникового складу англійської мови, концептуальної семантиці і когнітивної лінгвістиці.

Спікерами секції «Використання мови: граматика, лексика, вимова» стали Catherine Walter і Світлана Григорівна Тер-Минасова.

Catherine Walter викладає англійську мову, розробляє навчальні матеріали, виступає співавтором ряду підручників з англійської мови. Зараз вона викладає прикладну лінгвістику в Оксфордському університеті у Великобританії. Кетрін була президентом Міжнародної асоціації викладачів англійської мови як іноземної (IATEFL).

Світлана Григорівна Тер-Минасова є доктором філологічних наук, президентом факультету іноземних мов і регіонознавства МДУ. Світлана Григорівна — засновник і президент Національного об’єднання викладачів англійської мови Росії, Російської асоціації прикладної лінгвістики. Величезний досвід Світлани Григорівни знайшов втілення в більш ніж 200 монографіях і статтях в галузі викладання іноземних мов, лінгвістики.

Шановні викладачі англійської мови! Відвідування форуму E-merging Forum 5 разів на рік має стати вашою приємною і корисною обов’язком. Досвід — це найцінніше, що ми можемо запропонувати нашим учням. Давайте розвиватися постійно!

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>