In Матеріали By Вікторія

E-merging forum 4 об’єднує викладачів англійської мови

Кожному викладачеві англійської мови, який зацікавлений у своєму професійному зростанні, цікаво не тільки вивчення теоретичного матеріалу, але і його практичне застосування в процесі навчання. Нам важливо почути думку колег про те чи іншому методі викладання, поділитися своїм успіхом, освоїти новітні розробки та досягнення (включаючи інтернет-технології), а також їх використання в процесі навчання мови. Всьому цьому можна повчитися у професіоналів, які працюють у цій сфері не одне десятиліття. Їх досвід є тим скарбом знань, який допомагає викладачеві удосконалювати свої навички.

Міжнародні конференції та форуми — це саме ті події в житті викладача, які йому необхідно відвідувати! Одним з таких заходів, яке об’єднає викладачів англійської мови для обговорення важливих питань та обміну досвідом у викладанні англійської, стане E-merging Forum 4. Ця щорічна подія в сфері викладання англійської мови відбудеться 13-15 березня 2014 в Москві. Організатором є Британська Рада в Росії (British Council Russia), вже більше 20 років розвиває двосторонні відносини між Росією і Великобританією, сприяючи культурному обміну між країнами.

E-merging Forum організований вже вчетверте. Перший захід було проведено в березні 2011 року. Його учасниками стали 250 викладачів з усієї Росії та Європи. Кількість бажаючих неухильно зростає: на другому форумі в 2012 році викладачів було вже 400, а 900 слухачів брали участь у відеотрансляції; третій форум відвідали вже 700 осіб. Ми впевнені, що цього року E-merging Forum 4 збере 1000 натхнених викладачів! Всю інформацію про минулі заходах, доповідачів, інтерв’ю можна знайти тут — http://www.britishcouncil.ru. Відео, представлене нижче, якнайкраще представляє ідею і цілі форуму, а також враження його учасників.

E-merging Forum 3. Відео

Чим порадує E-merging Forum-2 014? Спікери з Великобританії та Росії поділяться передовим досвідом у викладанні англійської в наступних областях:

 • Інформаційні технології.
 • Раннє навчання англійській.
 • Англійська для спеціальних і академічних цілей.
 • Оцінювання.
 • Література і культура.

Доповідачі E-merging Forum 4

В якості пленарних доповідачів заявлені експерти з багаторічним досвідом:

 1. Ніки Хоклі

  Уже більше чверті століття Ніки Хоклі працює у сфері викладання англійської в якості вчителя, методиста і консультанта як очних, так і онлайн-курсів. Вона проводить семінари і курси підвищення кваліфікації для вчителів по всьому світу. Працюючи в компанії The Consultants-E, Нікі спеціалізується на онлайн-навчанні. Плодом цієї діяльності стали численні статті з освіти та навчання онлайн. Вона є співавтором багатьох посібників для викладачів англійської мови: «Teaching Online», «How to teach English with Technology», «Webinars: A Cookbook for Educators» та ін. У 2014 році буде опублікована її нова робота про навчання за допомогою мобільних телефонів і планшетів.

 2. Кетрін Ніфсі

  Протягом двадцяти років Кетрін керувала виданням підручників англійської мови (Oxford University Press) для початкової школи. Будучи експертом в області раннього навчання англійської мови, вона в даний час розробляє дистанційний курс навчання дітей. На форумі Кетрін познайомить викладачів з тим, як можна стимулювати творчі здібності учнів і розвивати навички спілкування.

 3. Тоні Прінс

  Тоні займається розвитком підготовчих курсів по економіці, бізнесу, комп’ютерних наук, природно-науковому циклу дисциплін. Він також керує розробкою і впровадженням курсів, необхідних для окремих підрозділів університету Східної Англії (http://www.uea.ac.uk). Понад двадцять років Тоні Прінс займався адмініструванням курсів англійської мови. Зараз він є провідним тьютором курсу «Англійська для академічних цілей». Співавтором кваліфікаційного тесту INTO University Placement test теж є Тоні. Цей тест дозволяє оцінити академічні навички в читанні і аудіюванні в режимі онлайн.

 4. Джеймі Данлі

  Двадцять років Джеймі навчав англійської мови жителів Японії. З 2013 року він став співпрацювати з Британською радою як фахівець, який проводить дослідження в області англійської мови. Джеймі 6 років керував створенням системи перевірки даних в науковому фонді Eiken. Будучи фахівців в області оцінювання, Джеймі виступає автором і співавтором кількох публікацій, а саме «Результати порівняльного аналізу національних тестів, на основі Загальноєвропейських мовних компетенцій» (Данлі і Фігерас, 2012) та ін. Джеймі бере участь у міжнародних професійних конференціях, займаючись застосуванням міжнародних систем оцінювання для перевірки локальних тестів, автоматизованих засобів текстового аналізу для визначення характеристик тестування.

 5. Алан Палвернес

  Цей експерт працює заступником директора в Інституті мовної освіти у м Норич (https://www.nile-elt.com). Протягом трьох років (з 2003-2006) він був співголовою British Council Oxford Conference, присвяченій викладанню літератури. Алан є автором і співавтором підручників з англійської мови, серед яких «Macmillan Short Course Programme», «Reading Matters», «Teaching Knowledge Test» та інші. З 2000 по 2005 роки він був редактором щорічного збірника матеріалів для конференції IATEFL, про яку я розповідала в статті рік тому — «The 47th Annual International IATEFL Conference & Exhibition»

На форумі E-merging 4 будуть представлені не тільки доповіді, а й практичні семінари, дискусійні групи, слот «open space», онлайн трансляції і багато іншого. На форумі 2013 року спікер в секції «Teacher Development» Рід Балайто під час фінальної лотереї запропонував безкоштовний курс підвищення кваліфікації в інституті NILE. Викладач-щасливчик провела 2 тижні інтенсивного навчання в цій школі. Її враження можна прочитати на сторінці заходу вконтакте — http://vk.com.

Форум в 2014 році не залишить учасників без лотерей і унікальних призів. Вас чекає розіграш призів від магазину дизайнерський аксесуарів і подарунків Hello London, видавництв Macmillan, CUP, OUP. Також серед учасників буде розіграна стипендія на курс підвищення кваліфікації у Великобританії від Norwich Institute of Language Education.

Безсумнівно, E-merging Forum 4 — одна з найважливіших подій у вашій кар’єрі! Це безкоштовне захід для зареєстрованих учасників, тому постарайтеся зареєструватися якомога швидше. Термін закінчення реєстрації — 1 березня 2014. Заповнити форму ви можете, перейшовши за посиланням — http://www.britishcouncil.ru. А тут можна ознайомитися з програмою форуму та завантажити її — http://www.britishcouncil.ru.

Не пропустіть E-merging Forum 4! Ви зможете не тільки дізнатися багато нового в галузі викладання англійської мови, ніж збагатите свій досвід, але й обмінятися думкою і думками з колегами, які з ентузіазмом прагнуть рости професійно.

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>