In Учням By Вікторія

7 помилок щодо вивчення іноземної мови

У світі налічується понад 6000000 мов. Деякі з них більш важливі, чи не краще або розвиненіша інших, а саме більш важливі. Чому? Тому що на них говорить більшу кількість чоловік. Це не означає, що фінський не важливий фінам або турецька туркам. Просто ці мови не так важливі для решти світу.

З іншого боку, на китайській мові говорить більше мільярда людей. До того ж, 60% японських, корейських і в’єтнамських слів походить від китайського. Знання китайської допоможе вам у вивченні цих мов. Китайська економіка швидко розвивається, тому знання китайської може дуже стати в нагоді.

Іспанська, італійська, португальська та французька належать до однієї групи мов і походять від латини. Вивчивши один з них, ви легко вивчіть інші. Знання іспанської відкриває двері до культури, історії, музиці і діловим відносинам з 800 мільйонами людей в 60 країнах.

Про користь вивчення англійської можна й не говорити — зараз це один з найпоширеніших мов світу, на якому говорить вся Європа, Америка, Австралія, частина східних країн. Індустрія розваги народжується в США, більшість фільмів і пісень англійською мовою. До того ж, англійська стала мовою Інтернету. Всі компанії якщо і запускають сайт на локальному мовою, згодом додають англомовний інтерфейс. Уявіть, який величезний світ відкриється для вас, якщо ви будете знати англійську?

Багато людей хочуть вивчити мову, але стикаються з тим, що у них нічого не виходить. Найчастіше це походить від того, що вони вірять в наступні переконання, які заважають вчити іноземну мову.

Вчити іноземну мову складно

Вчити мову складно, тільки якщо ви цього не хочете. Вивчення мови займає певний час, але це не складно. Вам здебільшого потрібно тільки слухати і читати. Незабаром ви починаєте відчувати задоволення від розуміння іншої мови. Найчастіше в школі і на курсах викладачі намагаються змусити учня говорити, коли він ще нічого не знає. Саме це робить вивчення мови таким складним.

Потрібно мати схильність до мов

Ні не потрібно. Всі хто хоче вивчити мову — зможе. У Швеції та Голландії більшість людей говорять більш ніж на одній мові. Не можуть же вони бути все такими обдарованими. Важлива не схильність до мови, а ставлення до його вивчення.

Потрібно жити в країні досліджуваної мови

Подивіться на іноземців, що приїжджають жити в нашу країну — чи всі вони говорять на досконалому російською мовою? Добре, якщо чверть. Тим не менш, зустріти людину, що володіє англійською бездоганно зустріти досить легко. Зараз, коли у вашому розпорядженні є Інтернет, дуже легко і читати і слухати англійську в оригіналі. Те де ви живете — зовсім не є перешкодою.

Тільки діти можуть досконало вивчити іноземну мову

Недавні дослідження мозку показали, що він залишається гнучким до самої старості. Візьмемо людей, які втрачають зір. Вони легко вивчають мову Брайля. У дорослих більше словниковий запас, їм простіше зрозуміти складні граматичні явища, тому вони здатні вивчити іноземну мову набагато краще і швидше, ніж діти. Єдине, що потрібно дорослим, так це дитяча зацікавленість і відсутність страху бути осміяним.

Щоб вивчити мову, потрібна сувора атмосфера класної кімнати

Це найголовніша проблема. Класна кімната — економічний спосіб навчання і можливість познайомитися з новими людьми. Цей спосіб навчання вважається традиційним і шанованим. Шкода тільки, що це самий невідповідний місце для вивчення мови. Чим більше студентів займається в класній кімнаті, тим менше ефективність занять. Мови не можна викласти, їх можна вивчити. Теоретичні граматичні пояснення важко зрозуміти, запам’ятати, і ще складніше використовувати. Однотипні вправи швидко набридають. Особливо важко робити все це в класі, про що свідчать плачевні результати наших випускників, які не можуть спілкуватися мовою після 10 років занять ім.

Ви повинні говорити, щоб вивчити іноземну мову

Зазвичай вміння говорити мовою — мета його вивчення, але говоріння може почекати. Коли ви досить освоїтеся в мові, ви знайдете можливість поспілкуватися. Але коли ви тільки вчитеся, важливо більше слухати. Якщо ви просто вивчите пару корисних фразочек, то не зможете ні зрозуміти співрозмовника, ні підтримати розмову. Потрібно не говорити, щоб вчитися, а вчитися, щоб говорити.

Я б хотів вивчити іноземну мову, але у мене немає часу

Як щодо того часу, що ви проводите в черзі, в транспорті, роблячи роботу по дому, гуляючи? Чому б не скористатися цим часом, щоб послухати аудіокурс в плеєрі або почитати брошуру? Якщо ви почнете з 10-15 хвилин на день, і якщо ви дійсно хочете вивчити мову, то незабаром ви виявите, що у вас вже з’явилося півгодини-годину в день на вивчення іноземної мови. А цього цілком достатньо для досягнення хорошого результату!

 

Учням

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>