In Матеріали By Вікторія

Їжа англійською мовою

Без чого людина не може прожити? Без води та їжі. Джерелом нашого життя є їжа, тому тема «Їжа» є однією з найважливіших у цьому світі. У кожній країні є кулінарні особливості, притаманні лише населенню цієї країни. Будь то екзотичні продукти і не менш дивовижні страви, їх способи приготування та подачі, своєрідна манера обслуговування і смакові переваги — про все це люди говорили, говорять і будуть говорити, тим більше англійською мовою, що є найпоширенішим. Вивчаючи їжу англійською мовою, ви можете зіткнутися з деякими труднощами, оскільки ця тема багатогранна і містить велику кількість інформації. Тому ми розділимо її на частини і присвятимо кожну певних питань, що розкриває суть такої теми як Їжа англійською мовою.


З чого почати вивчення їжі англійською мовою?

По-англійськи їжа може звучати як food і meal. Перш за все, варто розібратися, в чому різниця. Перше слово можна перекласти, як «їжа, продукти, страву, продовольство», тобто саме те, що ми їмо. Друге ж слово має на увазі їжу як трапезу або прийом їжі, тобто сам процес. Крім цього потрібно знати, що в англійській мові блюдо іменують словами dish (вживається самостійно і припускає блюдо, подане на одній тарілці) або course (використовується в поєднанні за зразком: a dinner of three courses — обід з трьох страв). У кожній країні є своя кухня, і мова йде не про предмет інтер’єру (kitchen), в даному випадку це слово недоречно. Необхідно використовувати слово cuisine, яке і відображає кулінарне мистецтво кожної національності. Наприклад, людина, яка віддає перевагу страви французької кухні, позначить свої пристрасті як I prefer French cuisine.

Додаткові знання, необхідні для вивчення їжі англійською мовою

Приготуйтеся до того, що вам доведеться запам’ятати велику кількість лексичного матеріалу, тобто ваш словниковий запас значно збільшиться. Адже їжа англійською мовою на увазі не тільки вивчення назв продуктів, прийомів їжі і столових приладів. Ви також повинні будете освоїти способи приготування їжі, назви смакових відчуттів, а також закладів, які ми відвідуємо з метою скуштувати вишукані страви. Не забудемо і про напої, адже їх теж можна віднести до теми «Їжа англійською мовою». Так як страви та продукти підлягають рахунком, будуть потрібні знання числівників. Не секрет, що в англійській мові існують поняття обчислюваних і неісчісляемих іменників. У їжі англійською мовою вони знаходять своє повне відображення. Більш докладно про ці граматичних тонкощах можна ознайомитися в однойменній статті у відповідному розділі. І, нарешті, необхідно запам’ятати спеціальні слова, що позначають тару і певні ємності, якими можуть вимірювати кількість тих чи інших продуктів. Найпоширенішими є: bottle (пляшка), bowl (глибока миска, тарілка), box (коробка), can (бляшана, консервна банка), carton (картонний пакет, наприклад, молока), jar (скляна банка), packet (пакет, пачка), tin (консервна банка), bag (кульок).

Озбройтеся цими знаннями і приступайте до вивчення їжі англійською мовою в наших наступних статтях!

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>