In Матеріали By Світлана

Історія прізвиськ американських міст

Згідно дослідженням, проведеним в 2009 році, в США налічується близько 20 000 міст. Багато з цих міст завдяки своїй історії та діяльності заробили певну славу. Всесвітня популярність якогось міста часто дає ґрунт для появи різноманітних прізвиськ або псевдонімів (nicknames).

Так, жителі Піттсбурга з гордістю носять ім’я жителів «Міста Сталі» («The Steel City») як нагадування про промислової революції XIX століття, в якій місто брав безпосередню участь. А жителі Далласа ніяк не можуть змити ганебну пляму з репутації міста, який називають «Містом Ненависті» («City of Hate»). А все через вбивство президента Кеннеді в 1963 році. Якою б не була слава міста — поганий або гідною поваги — по другому імені можна багато що сказати про історію окремого регіону.

Якщо ви постійний читач нашого блогу, то знаєте, що зазвичай ми даємо тести в кінці статті. Давайте сьогоднішню статтю побудуємо за іншим принципом: постарайтеся спочатку пройти тест на те, як добре ви знаєте «нікнейми» американських міст, а потім ми розповімо, за що і як міста так прозвали. Спробуйте згадати всі варіанти прізвиськ, які ви коли-небудь зустрічали в різних джерелах.

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>