In Учням By Інна

Інтенсивні курси англійської мови

Інтенсивно значить дуже швидким темпом. Інтенсивні курси англійської мови (для отримання знань), як правило, вибирають люди, обмежені часовими рамками. Ці курси також корисні тим, хто збирається в ділову або туристичну поїздку (для «оживлення» знань).

Вони прекрасно підходять для людей будь-якого віку з будь-яким рівнем володіння англійською мовою.

Суть інтенсивних курсів англійської мови

Повсюдно звучний, що ставить в тупик викладачів питання: «Скільки часу потрібно, щоб вивчити англійську мову?» Все, головним чином, буде залежати від вашої посидючості, витраченого часу на вивчення матеріалу і кількості годин практики.

В основі інтенсивного курсу англійської мови лежить комунікативний метод. Для спілкування вам запропонують найбільш загальні повсякденні теми. По закінченню курсу ваш словниковий запас буде становити не менше 25 000 лексичних одиниць. Курс побудований на роботі в парах і групах, що дозволяє під час занять говорити англійською мовою кожному учню. Граматичні та лексичні конструкції закріплюються в мові за допомогою рольових ігор, дискусій і моделювання життєвих ситуацій.

Інтенсивні курси англійської мови>, насамперед, допомагають зняти мовний бар’єр. Спілкуючись з різними людьми з різним вимовою, людина вчиться розуміти на слух мова не тільки викладача і диктора, а й інших людей. Живе спілкування, можливість говорити практично не перестаючи, безсумнівно, є одними з головних плюсів інтенсивних курсів англійської мови.

До мінусів курсу, насамперед, потрібно віднести відсутність міцної граматичної бази, що в свою чергу відіб’ється на грамотності мови. Недоліками інтенсивних курсів англійської мови також є велика інформаційна навантаження, що в принципі вирішується при правильній організації навчання, і обмежений словниковий запас — проблема теж вирішувана, адже вам всього лише покажуть дорогу і допоможуть зробити перші кроки, а пройти це шлях належить вам самим.

 

Учням

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>