In Граматика By Вікторія

Іменники в англійській мові: english nouns

Усім нам відомо, що слова є тією чи іншою частиною нашої мови. Ім’я іменник в англійській мові (the Noun) є однією з найголовніших і найважливіших частин мови, яка позначає предмети, живі істоти, речовини (матерії), абстрактні поняття, різні явища.

Якщо ми класифікуємо іменники в англійській мові (classification of nouns) згідно виражається ними значенням, то отримаємо власні (proper nouns) і загальні (common nouns) іменники. Слід нагадати, що до імен власним ми відносимо безпосередньо імена, прізвища і всілякі назви (географічні, назви книг, газет і журналів, історичних подій, днів тижня, місяців, свят і т. Д.). Прозивні ж іменники в англійській мові можуть бути конкретними (concrete), абстрактними (abstract), збірними (collective), речовими (material).

Освіта іменників в англійській мові відбувається згідно певними правилами, які викладені в однойменній статті. Однак першою темою, яку я б порадила вивчити в цій галузі, є розподіл іменників в англійській мові на обчислювальні (countable) і неісчісляемие (uncountable) (читайте статтю «Обчислювані і неісчісляемие іменники»). Від цього питання в цьому іноземній мові залежать багато граматичні запитання (артикль англійської мови, вживання необхідної дієслова, присутність числівника або його відсутність і т. Д.).

Вищевикладена тема тісно пов’язана з множиною іменників в англійській мові, якому ми присвячуємо окрему статтю. Ну, і звичайно, кажучи про ім’я іменник необхідно пам’ятати про відмінках в англійській мові.

Приділіть імені іменнику в англійській мові стільки ж часу, скільки ви приділяєте дієслова. Таким чином, ви полегшите собі навчання у майбутньому, так як з легкістю будете оперувати будь-яким словом цієї частини мови.

А тепер пройдіть невеликий тест, щоб переконатися, що ви легко можете відрізнити іменники від інших частин мови:

 

Граматика

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>