In Матеріали By Вікторія

Ігри для вивчення англійської мови

Щоб англійську мову швидко не набрид, а процес навчання не був нудним, намагайтеся урізноманітнити його різними видами діяльності, чергуючи тренування різних навичок і вмінь та збагачуючи ваші знання. Самі ви вчите мову або займаєтеся з викладачем (англійська мова по skype або курси), а, може, ви самі викладач, який прагне зробити заняття цікавими і запам’ятовуються — у кожному разі, зверніть увагу на ігри для вивчення англійської мови. Виберіть ті, які вам подобаються, і грайте. А так як це ігри для вивчення англійської мови, ви будете поєднувати приємне з корисним.

Які бувають ігри для вивчення англійської мови?

Якщо ви викладач, то можете самі придумати ігри для вивчення англійської мови. Наприклад, для закріплення лексичного матеріалу або граматичних правил можна скласти доміно, пазли, влаштувати конкурси, щоб був присутній дух змагання. Можна зайнятися рольовими іграми, розігруючи різні життєві ситуації, використовуючи тільки англійська мова (продавець — покупець, доктор — пацієнт, актор — його шанувальник і т.д.). В даному випадку створення або вибір ігор для вивчення англійської мови залежить лише від вашої уяви і бажання оживити ваш навчальний процес. Повірте, ваші старання будуть оцінені по достоїнству, адже всі, незалежно від віку, люблять грати в тій чи іншій мірі.

Якщо ж ви не можете або не хочете що-небудь придумувати, скористайтеся порадами, рекомендаціями і навіть готовими матеріалами, використовуваними в іграх для вивчення англійської мови. Це книги та навчальні посібники, що представляють собою добірку матеріалів, так звані resource pack. Дуже багато таких видань, випущених зарубіжними видавництвами. Їх можна придбати або скачати в інтернеті, а потім роздрукувати те, що вам знадобиться. На чудовому ресурсі englishtips.org є безліч книг з даної тематики: Лексичні гри на уроках англійської мови, Word Puzzles and Games (на відпрацювання і запам’ятовування лексики), Grammar Games (на перевірку знань граматики), Phonic games (для тренування читання і вимови) , Quick Thinking Games and Riddles (на розвиток логічного мислення та кмітливості) і т.д. Вибір ігор для вивчення англійської мови величезний, але, погравши хоча б один раз, ви будете намагатися включити гри в ваш навчальний процес знову і знову. І він від цього лише виграє.

Якщо ж ви самі вивчаєте мову, ви також можете скористатися вищезазначеним матеріалом і вибрати те, що допоможе поліпшити ваші знання. Однак найпопулярнішими іграми для вивчення англійської мови в умовах самоосвіти є флеш-ігри, представлені в інтернеті. Наприклад, є гра, в якій ви повинні прослухати опис людини або істоти і вибрати необхідний варіант. Або купити зазначений у списку товар в строго відведений час. А вже ігор на складання слів тим чи іншим способом просто не перелічити. Якщо ви зацікавилися такими іграми для вивчення англійської мови, подивіться їх асортимент на таких ресурсах як:

  • homeenglish.ru — крім переліку ігор ви побачите і список посилань на сайти, присвячені безпосередньо іграм
  • probelov.net — ігри для вивчення англійської мови різної тематики
  • linguamania.ru — однойменна гра для вивчення англійської мови. Із запропонованих букв ви складаєте необхідні слова і отримуєте бонуси, на які ви купуєте своєму персонажеві одяг і аксесуари.

Звичайно, вивчати англійську мову тільки з допомогою ігор — це не варіант, але використовувати ігри в загальному процесі навчання не тільки можна, а й треба. Вивчайте англійську мову з азартом!

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>