In Учням By Світлана

Як я здавала САЕ. Confessions of a certificate holder

Розуміння того, що іспит САЕ я обов’язково повинна здати, з’явилося ще під час навчання в університеті. Вже на старших курсах стало зрозуміло, що одного навчання на філологічному факультеті недостатньо, щоб відмінно говорити по-англійськи (мало практики, багато теорії і багато сполучених з англійською мовою предметів, які мають зовсім посереднє відношення до живої мови). Тому я пішла на курси, де готували до всіх кембриджських іспитів — FCE, CAE, CPE.

Підготовка до самого іспиту зайняла у мене 2 роки — не лякайтесь цифрі! Враховуючи, що це були групові курси з вісьмома іншими любителями англійської та двома разами на тиждень по годині, я вважаю, що не так вже багато часу витратила, крім того, цей час було проведено з користю і, що приховувати, із задоволенням! Перший рік пройшов під знаком розвитку всіх чотирьох навичок: говоріння, аудіювання, читання і письмо. А от далі почалися веселощі!

Безпосередня підготовка до самого іспиту почалася на наступний рік. Нас знайомили з форматом завдань, вимогами до них, а ми згідно кивали головами і намагалися виконати завдання згідно всім нормам. Спочатку нічого не виходило, особливо важкими здавалися завдання з секції Use of English — чого варта звикнути до так званих «трійках» (part 4, Use of English)! Завдання, в якому потрібно вгадати одне єдине слово, яке ідеально підходить до трьох пропозицій. «Легко!» — Скажете ви, тоді спробуйте зробити три «трієчки»!

 

Учням

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>