In Учням By Вікторія

Як швидко вивчити англійську мову

Сам питання «Як швидко вивчити англійську мову?» Я б назвала суто риторичним, оскільки, на мою думку, відповіді на нього не існує. Хоча, багато хто думає по-іншому. Спробуйте ввести назву цієї статті в Google, і ви отримаєте море посилань, перейшовши за яким, ви побачите масу порад на цю тему. Особливо мені подобається наполегливість тих, хто пропонує вивчати англійську за методом 25-го кадру. Вони намагаються всіляко переконати вас, що вам брешуть. Тобто люди, що говорять, що швидко вивчити англійську мову неможливо, просто обманщики або викладачі похилого віку, що використовують в навчанні методику, розроблену за часів Радянського союзу. За твердженням творців аудіокурс 25-й кадр, вам лише варто отзаніматься по їхній програмі з місяць, і вуаля — ви, не замислюючись, говорите англійською. Ніби як ваша підсвідомість має все запам’ятати за вас. Особисто у мене ця інформація викликає лише посмішку.

Так все-таки, як швидко вивчити англійську мову?

Моя відповідь — ніяк. Ну не існує способу, за допомогою якого можна швидко вивчити англійську мову. Звичайно, цілі для вивчення англійської можуть бути різними. Якщо вам всього лише потрібно засвоїти кілька розмовних виразів або, наприклад, навчитися розповідати коротко про себе, дерзайте — пари тижнів буде достатньо. Тільки не кажіть нікому, що ви вивчили англійську мову.

Знати англійську мову досконало не може ніхто, так як цей жива мова постійно еволюціонує, привносячи щось нове. Люди, що знають англійську, відрізняються лише рівнем його володіння. Хтось зупиняється на певному етапі, хтось постійно вдосконалює свої знання. Однак цей процес займає час, часом досить тривалий його період. Тому у людей, це усвідомлюють, ніколи не виникне питання «Як швидко вивчити англійську мову?». Але ми ж звикли мати все і відразу. Навіщо ж витрачати на навчання кошти і час, коли можна віддати себе у владу 25-му кадр, і він все зробить за вас. Особисто моя думка: всі ці курси, що працюють на підсвідомість, або курси іноземних мов, що обіцяють навчити вас англійської за три тижні або місяць, створені лише для того, щоб фінансово збагатитися.

Тому, я б з побоюванням ставилася до настільки сумнівних пропозицій, нехай вони і звучать заманливо. Щоб чогось навчитися, необхідно докласти зусиль, іноді відчутні. Лише в цьому випадку англійську мову вам підкориться. А щоб сам процес йшов швидше, можна сконцентруватися на певній тематиці в англійському (якщо у вас така мета). Наприклад, вам потрібен медичний або морський англійська. Інші сфери в цьому випадку можна не брати, щоб заощадити час. Але в кожному разі, вам знадобиться база основних знань, без яких не обійтися. Однак я не назвала б такий курс навчання швидким.

Займайтеся індивідуально кілька разів на тиждень, читайте англомовну літературу, дивіться кіно англійською, слухайте аудіозаписи, по можливості вступите в клуб любителів англійської мови, щоб мати можливість активно спілкуватися або спробуйте навчання англійській по skype з нашими викладачами. Відпрацьовуючи всі свої навички та вміння, ви зможете вивчити англійську мову до певного (необхідного вам) рівня, тільки навряд чи це займе мало часу. Останнім часом на курсах навчання англійської мови дуже популярна комунікативна методика. У цьому випадку, основний акцент робиться на спілкування, і лише трохи часу приділяється граматиці і вивчення нової лексики. Спробуйте і такий спосіб — може, ви заговорите англійською і через два-три тижні. Тільки от наскільки грамотна буде ваша мова і наскільки цікавий з вами розмова — це вже окрема тема.

Якщо ви не прихильник курсу за методом 25-го кадру, вам доведеться змиритися з тим, що швидко вивчити англійську мову вам не вдасться. Але ваші знання від цього тільки виграють, оскільки вони будуть більш грунтовними. Ви все ще задаєте собі питання «Як швидко вивчити англійську мову?». Тоді ми йдемо до вас! Жартую, звичайно! У будь-якому випадку ви повинні самі вибрати, що вам більше до душі!

 

Учням

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>