In Матеріали By Вікторія

Як писати есе англійською мовою

Практично на всіх іспитах з англійської мови та на всіляких конкурсах існує завдання, згідно з яким ви повинні представити на суд журі або оцінної комісії своє есе. Саме ця робота повинна охарактеризувати вас, ваше сприйняття, ваш світогляд, ваші знання і ваш потенціал.


Що ж таке есе? Есе — це прозовий твір невеликого обсягу і вільної композиції, яка передає індивідуальні враження та міркування з конкретного приводу чи питання. Спочатку ваше власне есе не позиціонується як визначальна або вичерпна трактування даного предмета. Це лише суто ваше бачення того питання, який позначений темою есе.

А як писати есе англійською мовою? Есе може бути написано на тему, яку вам пропонують, або на вільну тему, яку ви обираєте самі, якщо завдання строго не визначає тематику. Якщо доведеться писати на задану тему, тут вже нікуди не дітися — потрібно постаратися відобразити всі свої знання і світогляд в цьому невеликому шматочку тексту! Як мені здається, есе на будь-яку тему за вашим вибором дещо простіше, оскільки в цьому випадку ви вільні вирішити, в якому питанні або в якій проблемі ви розбираєтеся найкраще, і висловити свою думку в належній формі.

Як писати есе англійською мовою?

Відповідаючи на запитання, «як писати есе англійською мовою», варто нагадати, що будь-яке есе складається з декількох частин. Я б визначила три найголовніші: вступ, основна частина і висновок. У вступі необхідно позначити ключову думку, ідею чи проблему, про яку ви будете говорити в основній частині. Краще всього, якщо вона пролунає у вигляді якого-небудь короткого, але лаконічного закінченого висловлювання. До речі, це може бути і цитата англійською мовою, якщо вам вдасться підібрати її у відповідності зі смисловим змістом цього есе англійською мовою.

В основній частині есе англійською мовою покладається представити які-небудь докази, доведення або спростування вашої основної думки, які б висловлювали особисто ваша думка з даного питання. Можна навести приклади, які будуть ілюстративно відображати вашу точку зору. При написанні есе англійською мовою постарайтеся уникати незрозумілих або книжкових фраз, які перетворять вашу роботу на нудне творіння. У цьому випадку перевіряючий може взагалі відмовитися читати цю роботу. Краще використовуйте простий, але одночасно хороший, грамотний, якісний англійська. Вживайте більше прикметників і прислівників, але головне достоїнство письмового англійської в цьому випадку — синоніми дієслів і слів у цілому. Ваше есе стане незабутнім, лексично і граматично «красивим». І так, помилки не вітаються!

У висновку завершите всі ваші міркування і зробіть висновки, які і будуть фінальною частиною вашого есе англійською мовою. Всі частини есе повинні плавно переходити одна в іншу, всі думки мають бути логічно пов’язаними. У цьому вам допоможе спеціальна лексика, яка й існує для того, щоб ви послідовно викладали свої думки.

Наприклад, при додаванні можете скористатися такими словами, як moreover (крім того, більше того), as well as (так само як, а так само), furthermore (крім того, до того ж). Якщо хочете відобразити контраст або протиставлення, звертайтеся до but (але), however (однак), on the other hand (з іншого боку), yet (навіть, поки, вже), on the contrary (насправді, навпаки, навпаки) . Обмежити можна за допомогою слів despite / in spite of (незважаючи на), висловити причину або підсумок чого-небудь вийде з допомогою такої лексики: therefore (тому, з цієї причини), so (отже, тому), as a result (внаслідок цього , таким чином), consequently (отже, тому), this results in (в результаті), this leads to (виходить). Зверніть увагу і на прислівники порядку і послідовності — then (потім), next (потім, наступного разу), after (після), finally / lastly (нарешті).

Основною проблемою при визначенні ключового моменту в тому «як писати есе англійською мовою» є нездатність коротко, але грамотно викласти свої думки. Як правило, ми намагаємося, як кажуть, «розтікатися мислію по древу» або «лити воду». Ось цього якраз робити не варто, так як великий об’єм не потрібної інформації у вашому есе англійською мовою не стане гідністю вашої роботи, а буде її недоліком. Якщо ви пишіть есе не на іспиті, а просто готуєтеся до чого-небудь, попросіть друзів і родичів прочитати його і оцінити. Самі теж перечитайте його кілька разів, щоб побачити, чи допустили ви смислові або граматичні помилки, і в разі присутності благополучно від них позбавитися.

  • А ще пропоную вам вивчити 11 порад з написання есе в статті «Як писати есе з англійської мови« на відмінно »: 11 правил».

Існує достатньо книг з написання есе англійською мовою. Ви можете пошукати матеріал на дану тему, ознайомитися з порадами і підказками фахівців. Приклади есе можна подивитися на сайті usingenglish.com.

Все це допоможе вам виробити правильну тактику з написання есе англійською мовою.

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>