In Учням By Вікторія

Які курси англійської мови вибрати

Всі знають, що англійська мова зараз надзвичайно популярний. Багато хто розуміє, що для підвищення своєї конкурентоспроможності на ринку праці необхідно вчити цю мову або удосконалювати свої знання. А, як кажуть, якщо є попит, будуть і пропозиції. Але справа в тому, що пропозицій так багато, що просто губишся в здогадках, як вчинити і куди звернутися. Курси навчання англійської мови з’явилися в такій кількості, що часом дуже важко визначити, чи гідні вони вашої уваги чи ні. Давайте спробуємо визначити основні моменти, які характеризують курси навчання англійської мови, і відповімо на запитання «Які курси англійської мови вибрати?»

Вирішуємо, які курси англійської мови вибрати

Як мені здається, щоб з’ясувати, які курси англійської мови вибрати, необхідно відвідати, щонайменше, кілька з них. Так ви зможете скласти об’єктивну думку по всіх видах курсів англійської мови і вирішити, які з них відповідають поставленої вами мети. До речі, питання «Для чого вам потрібна англійська мова?» Є ключовим у цьому сенсі. Відповідь саме на це питання і є визначальним у процесі вибору курсів англійської мови. Якщо ви хочете просто вивчати мову для загального розвитку своєї особистості, варто звернути увагу на класичний курс навчання, що пропонує основні знання. Якщо вам необхідна мова для вузької спеціалізації (медичний, юридичний, морський, технічний і т.д.), є сенс шукати курси потрібної спрямованості.

Зверніть увагу на методику навчання. Комунікативна, покликана зняти мовний бар’єр і навчити вас розмовляти, сама по собі непогана, якщо фундаментом є хороші знання, вироблені за допомогою класичного варіанту. У цьому випадку ні вашу вимову, ні словниковий запас, ні граматика не постраждають. А ви будете лише зростати і осягати все нові вершини. В іншому випадку, ви ризикуєте розмовляти безграмотно і часом незрозуміло.

Перелічені курси англійської мови повинні володіти ліцензією і штатом професіоналів в галузі навчання мовам. Зазвичай англійську мову нам викладають випускники ВНЗ (філологи, лінгвісти) або носії мови. Чудово, якщо у них є сертифікати про складання міжнародних іспитів, які буду бути показником їх рівня знань. Якщо ви тільки починаєте відкривати для себе світ англійської, зупиніться на російськомовному викладача. З рівнем вище Intermediate можна спробувати позайматися у викладача, для якого англійська є рідною мовою. Заняття з російсько- та англомовними викладачами відрізняються у фінансовому плані. Тому, вирішуючи, які курси англійської мови вибрати, вам обов’язково доведеться орієнтуватися на свої можливості. Вивчати англійську на якісних курсах коштує недешево, тому ви повинні точно вирішити, яку суму ви готові на них витратити.

Якщо ви хочете, щоб навчання було ефективним, вибирайте невеликі групи (до 6 осіб). У цьому випадку і викладач встигне приділити увагу кожному з вас, і у вас буде практика розмовної мови. Крім того, бажання «бути не гірше інших в групі» буде мотивувати вас вчитися старанніше. Зверніть увагу на передостаннє слово. Курси навчання англійської мови — це не школа і не інститут, тобто не «обязаловка». Якщо в цих двох навчальних закладах ви і можете собі іноді дозволити нічого не робити, то тут доведеться саме вчитися. Адже ви ж за це будете ще й платити, а, значить, необхідно бачити, куди йдуть ваші гроші. Ви і лише ви повинні докладати максимум зусиль, щоб домогтися бажаного результату. А викладач вам в цьому буде лише допомагати.

Припустимо, відвідавши певну кількість організацій, ви так і не вирішили, які курси англійської мови вибрати. У цьому випадку скористайтеся так званим «сарафанне радіо» — опитаєте знайомих, хто з них які курси відвідував, і що вони думають про них. Популярність тих чи інших курсів будується на відгуках знаючих людей. Обов’язково зверніть на них увагу. Сьогодні відмінним варіантом можуть стати skype-курси англійської мови, які пропонує наш блог.

Сподіваюся, ці поради допоможуть вам нічого не упустити і відповісти на питання «Які курси англійської мови вибрати?». Удачі!

 

Учням

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>