In Учням By Вікторія

Чат англійською мовою

Англійська мова можна вчити різними способами. Звичайно, вивчати англійську по Скайпу або на курсах занятнее, та й надія на успішне освоєння є. Але в даний час багато хто воліє осягати англійську самостійно. Не варто думати, що в цьому випадку нічого не вийде. Неодмінно вийде при величезному бажанні і наполегливості. Проблема полягає лише в тому, наскільки повноцінно ви зможете відпрацьовувати на практиці той чи інший навик.

Вчити самостійно слова не складає труднощів, а як бути повністю впевненим у їх вимові? Особливо якщо ви не контактуєте з ким-небудь, хто викладає англійську. Опановувати правила англійської граматики теж можна на самоті, але як побачити, чи правильно ви застосовуєте їх на практиці? Присвятивши англійської хоча б кілька місяців, ви усвідомлюєте, що вже володієте словниковим запасом, достатнім для початкового спілкування англійською мовою. Однак коли мова доходить до живої розмови, виникає наш горезвісний «мовний бар’єр». Начебто багато знаю, але сказати не можу. Не можу підібрати потрібне слово або боюся робити помилки. Ця проблема тісно пов’язана з відсутністю належної мовної практики. Що ж робити, щоб виправити всі згадані ситуації, але часу на відвідування курсів зовсім немає?

Вихід є. І він доступний кожному, у кого є доступ в Інтернет. Я б порадила звернути свою увагу на чати англійською мовою. Словом «чат» зараз нікого не здивуєш. Всім відомо, що воно походить від англійського «chat» (слова, розмова) і позначає засіб обміну повідомленнями з комп’ютерної мережі в режимі реального часу. Спочатку, чати представляли собою лише листування в режимі онлайн. Зараз же ми можемо користуватися і голосовими, і відео-чатами.

Як чат англійською мовою може допомогти в процесі навчання? Насамперед, будь чат — це розмова двох людей, в нашому випадку це ви і носій мови, що вже представляє певну цінність. Спілкуючись в будь-якому чаті, ви знайомитеся з новими людьми, заводьте нових друзів, а це вже великий плюс.

Якщо ми говоримо про стандартний чаті НЕ англійською мовою, тобто чаті-листуванні, ви можете практикувати навички орфографії і відпрацьовувати знання граматики при написанні повідомлень. Тільки відразу домовтеся з людиною, що ви хотіли б звернути увагу на якість листування. Справа в тому, що чат англійською мовою настільки популярний, що вже давно з’явився спеціальний сленг для чату, який має у своєму арсеналі безліч скорочень. Вони створені для швидкості спілкування, але так як ми використовуємо чат на англійській мові як навчального засобу, від сленгу доведеться відмовитися і вам, і вашому співрозмовнику.

Якщо ми говоримо про голосових чатах англійською мовою, на перший план виступає практика вимови, тренування сприйняття англомовного мовлення на слух, а також вдосконалення розмовної мови. Ви просто уявляєте, як ніби спілкуєтеся зі співрозмовником по телефону. Дуже часто одночасно з голосовим чатом англійською мовою присутній і відео-чат. Це вже повноцінну розмову з носієм мови, ну хіба що в екрані монітора. Ви можете не тільки щось розповісти, а й показати. Ви вчитеся не тушуватися в компанії людини, вільно говорить англійською. У будь-якому випадку, ви завжди можете щось перепитати. При частому спілкуванні ви також починаєте імітувати інтонацію співрозмовника і намагаєтеся позбавити від акценту. Ці фактори також позитивно впливають на ваше знання англійської мови.

Де знайти чат англійською мовою?

Якщо ви вирішили, що чат англійською мовою вам допоможе, а так і буде, відвідайте кілька представлених ресурсів і виберіть те, що вам більше підходить:

  • englishbaby .com — один з найпопулярніших ресурсів у цій області, що містить не тільки чат англійською мовою, але й уроки англійської мови, блоги, форуми і всілякі інформаційні матеріали.
  • sharedtalk.com — спільнота людей з різних країн світу, метою якого є мовний обмін та іноземних мов.
  • meebo.com — спільнота 100000000 чоловік, які ось уже п’ять років обмінюються миттєвими повідомленнями в чаті англійською мовою і діляться корисними матеріалами.
  • palabea.net — на цьому сайті ви зможете спілкуватися з носіями мови в режимі онлайн, обмінюватися навчальними матеріалами, і навіть домовлятися про зустріч у вашому місті.
  • italki.com — вибирайте носіїв мови по всьому світу.

Спробуйте використовувати чат англійською мовою в процесі вашого навчання. Шкоди він вам точно не принесе, а ось позитивна динаміка відзначиться.

 

Учням

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>