In Учням By Вікторія

Цифри англійською мовою

Коли ви починаєте вчити будь-яку мову, ви поступово опановуєте базовими знаннями в цій області. Основу базових знань складають алфавіт вибраної мови і система числення. Англійська мова, так само як і російська, для рахунку оперує арабськими цифрами. Позначаються у всіх мовах вони однаково, а ось записуються і звучать по-різному. Як же представлені цифри англійською мовою?

Перелік цифр англійською мовою

Перед тим, як говорити про цифри англійською мовою, варто розмежувати для себе і надалі не плутати поняття «цифра» (figure) і «число» (number). «Цифрами» називають систему знаків для запису чисел. А «числом» іменують абстракцію, яка використовується для кількісної характеристики об’єктів. Зазвичай під словом «цифра» подразумевают один з десяти знаків: 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9. Поєднуючись один з одним, ці цифри утворюють дво- (і більше) значні числа.

Ці десять цифр англійською мовою з транскрипцією звучать наступним чином:

  • 0 — oh, zero, naught (залежно від сфери вживання) [‘ziərəu];
  • 1 — one [wʌn];
  • 2 — two [tu:];
  • 3 — three [θri:];
  • 4 — four [fɔ:];
  • 5 — five [faiv];
  • 6 — six [siks];
  • 7 — seven [‘sev (ə) n];
  • 8 — eight [eit];
  • 9 — nine [nain].

У будь-якому підручнику англійської мови або довідковій літературі обов’язково присутній перелік цифр англійської мови, а також варіанти чисел. Вивчити їх зовсім не складно, головне навчитися правильно вимовляти. Якщо ви займаєтеся з викладачем (оптимальний варіант — англійська по Скайп), то проблем у вас не виникне, оскільки ваш учитель процитує вам всі цифри англійською мовою, змусить вас їх повторити і надалі буде постійно контролювати вашу вимову.

Якщо ж ви вивчаєте англійську мову самостійно, вам неодмінно варто послухати аудіо-та відеозаписи, в яких демонструється правильна артикуляція при вимові тієї чи іншої цифри англійською мовою. Наприклад, ви можете звернутися до ресурсів інтернету.

На сайті amerikamy.ru ви можете подивитися відеоролик, в якому на манер пісні проговорюються не тільки цифри англійською мовою, але й числа до сотні. У засіках ресурсу mariasenglishlessons.com знаходиться таблиця з цифрами і числами в англійській мові, вимова яких можна прослухати. До речі, ні в якому разі не використовуйте матеріали, в яких поряд з цифрою англійською мовою представлено її вимову, але за допомогою російського алфавіту. Цей спосіб запам’ятовування будь-якої інформації не приносить нічого хорошого, оскільки не тільки неправильно ставите свій мовний апарат, а це псує вимова, але й надалі привчати сподіватися тільки на запис англійського слова російськими літерами. Викиньте взагалі цей метод вивчення мови зі свого арсеналу і користуйтеся словником з транскрипцією!

Якщо ж ви хочете перевірити ваші знання цифр англійською мовою, вирушайте на сайт lovelylanguage.ru. Всілякі таблиці, демо-ігри та перевірочні тести не дадуть вам занудьгувати, а навпаки, змусять повірити, що немає нічого простішого, ніж цифри англійською мовою.

 

Учням

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>