In Матеріали By Вікторія

Цитати про кохання англійською мовою з перекладом

Як говорить народна мудрість «Нам потрібна одна хвилина, щоб знайти нового друга; 1:00, щоб захопиться їм; один день, щоб полюбити, і ціла вічність, щоб забути ». Любов — це почуття, яке становить основу нашого життя. Ми всі когось любимо — батьків, братів і сестер, чоловіків і жінок, дітей і т.д. А коли нас запитують, що ми розуміємо під любов’ю, не всякий може відповісти миттєво. А одного відповіді на це питання і немає. Хтось, як Арістотель, вважає, що це «одна душа, яка живе в двох тілах»; хтось, як Платон, впевнений, що це «серйозний психічний розлад»; а комусь, як святому Августину, здається, що це «краса душі». Споконвіку багато філософів і проповідники, поети і письменники, а нині ще композитори і співаки намагаються зрозуміти, що таке любов (love). Цьому почуттю присвячені пісні, фільми, вірші і романи на всіх мови світу. Тому, якщо ви вивчаєте англійську мову і прагнете знайти відповідь на вічне питання «що таке кохання», вам знадобиться деяка інформація на цю тему.

Поговоримо про любов англійською мовою

Коли ми говоримо про любов англійською мовою, чомусь відразу згадуємо день святого Валентина (St. Valentine’s Day). Історія виникнення цього свята дуже туманна, але католицька церква офіційно визнала трьох святих, які стали мучениками в ім’я любові (martyr in the name of love). Один Валентин допомагав укладати шлюби (perform marriage ceremonies) римським солдатам, хоча імператор Клавдій II їх заборонив. Другий допомагав раннім християнам уникнути переслідування римлянами. Ну, а третій, сидячи у в’язниці в очікуванні покарання, закохався (fall in love) в дочку в’язничного наглядача і перед смертю надіслав їй однойменну листівку «From your Valentine». Легенда про останній найбільш поширена, і любовні листівки (love greeting card) в це свято є обов’язковим атрибутом поздоровлення з метою висловити свої почуття. Крім листівок-валентинок жіночої статі прийнято дарувати шоколадні цукерки (бажано у формі «сердечок») і квіти (предпочтительней троянди).

День святого Валентина, як тріумф любові в світі, настільки укорінився в нашій свідомості, що багато з нас мріють укласти шлюб в це свято (marry / tie the knot / get hitched), а ще не зважилися або вже окільцьовані обов’язково намагаються влаштувати романтичний вечір ( romantic evening). Як мовиться, все про кохання та для кохання. Звичайно, всі ми хочемо любити (love) і бути коханими (be loved). Але любов не завжди буває взаємною, деколи ми стикаємося і з нерозділеним (unrequited love). До речі, слово love — не єдине для вираження цього почуття. Можна ще використовувати такі слова, як affection, amour, fondness і passion, хоча останнє більше відноситься до такій фізичній почуттю як «пристрасть». Любов може бути безкорисливої ​​(unconditional love) або навпаки (cupboard love).

Ми всі мріємо укласти шлюб по любові (love match, union of hearts), а не без неї (loveless marriage). Кажуть, що буває кохання з першого погляду (love at the first sight), і вона може бути так само цінна, як перша любов (first love). Часом ми розчаровуємося в любові (to disappoint in love), і тоді наш улюблений чоловік (apple of one’s eye / darling / sweetheart) намагається повернути нашу любов (recover affection / win back a lost love). Коли ми знаходимо свою другу половинку (significant other), ми зізнаємося їй у своєму почутті (declare love / confess one’s love) і добиваємося відповідної любові (gain heart / win love). Як кажуть: «У любові і на війні всі засоби хороші» (All is fair in love and war).

Асортимент лексики про любов англійською мовою просто величезний. А як прекрасно звучать англійською цитати і вислови відомих людей? Та що там говорити, все приголомшливі повільні композиції саме про любов англійською мовою. Вивчіть «любовну» лексику і ви доторкнетеся до чарующему світу кохання англійською мовою.

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>