In Матеріали By Вікторія

Цитати англійською мовою

Саме слово цитата (quotation / citation) нам відомо ще з юності. Ми деколи часто вставляємо в свою розповідь або твір слова інших людей, тим самим цитуючи їх. Що ж являє собою цитата? Це дослівна витяг з якого-небудь тексту. Цитата англійською мовою в загальному сенсі — це a reference to a published or unpublished source (посилання на опублікований або неопублікований джерело). У вужчому понятті цитата англійською являє собою abbreviated alphanuveric expression (скорочена текстове вираз).


Цитати потрібні нам для того, щоб бути чесними. Буває, що ми хочемо висловити будь-які думки певним чином, але не можемо підібрати слова. На допомогу приходять цитати відомих людей, які іноді можуть найбільш точно передати зміст того, що ми хотіли повідомити. Але, використовуючи англійську цитату, необхідно вказати автора цих рядків, щоб чесно віддати належне, наприклад, кмітливості та дотепності того людини. Деякі думки видатних особистостей нам просто подобаються, тому ми намагаємося вставляти ці слова в розмові (щоб підкреслити свою думку або ставлення до якого-небудь питання). А інші використовуємо в написанні завдання.

В даний час цитати англійською мовою, що належать відомим особистостям, дуже популярні. Випускаються книги, в яких зібране певну кількість цитат англійською, або книги, присвячені висловлювань якогось одного людини. Англійські цитати свідчить про вашому інтелектуальному розвитку, адже щоб знати їх, потрібно в ідеалі ознайомитися з початковим їх джерелом, ну, або, принаймні, запам’ятати саму цитату і її автора. У будь-якому випадку потрібно час і бажання самовдосконалюватися.

Якщо ви, наприклад, введете в Google словосполучення «Цитати англійською мовою», ви, найімовірніше, отримаєте перелік ресурсів, де можна знайти афоризми англійською мовою і популярні вирази відомих людей, які пропонується використовувати в якості статусів на соціальних мережах, в яких ви зареєстровані. Соціальні мережі — це наш сучасний віртуальний світ, спілкуванню в яких люди часом приділяють більше часу, ніж в реальному житті. Тому учасники цих мереж розміщують у себе на сторінках улюблені ними або просто вподобані англійські цитати, щоб не тільки познайомити з ними своїх друзів, а й передати будь-які почуття або емоції в даний момент.

Де знайти цитати англійською мовою?

Ось кілька прикладів цитат англійською:

Love is delusion that one woman differs from another.
Любов — це омана, що одна жінка відрізняється від іншої.

(Mencken / Генрі Луїс Менкен)

It is better to have loved and lost, than not to have loved at all.
Краще любити і втратити любов, ніж взагалі ніколи не любити.

(Tennyson / Альфред Теннісон)

Love is friendship set on fire.
Любов — це займання дружба.

(Jeremy Taylor / Джеремі Тейлор)

Envy is the ulcer of the soul.
Заздрість — це виразка душі.
Socrates / Сократ

Tact is the ability to describe others as they see themselves.
Такт — це здатність описати інших такими, якими вони себе бачать / представляють.

(Linkoln / Авраам Лінкольн)

Failure does not mean I have wasted my life; it does mean that I have an excuse to start over.
Невдача не означає, що я витратив життя даремно. Вона означає, що у мене є привід, щоб почати все спочатку.

(Robert H. Schuller / Роберт Шуллер)

Якщо у вас немає друкованих видань з цитатами, а вони вам терміново знадобилися, зверніться до ресурсів інтернету. Англійські цитати, класифіковані за особистостям відомих людей, ви знайдете на сайті homeenglish.ru. Цитати англійською мовою з перекладом розміщені на сайті abc-english-grammar.com. Якщо цього мало, перегляньте 308 цитат англійською на сайті sixthsense.ru. Якщо вас цікавлять цитати про любов, ознайомтеся зі статтею про цитати про любов англійською мовою з перекладом на нашому блозі. Користуйтеся цитатами англійською мовою і робіть вашу мову цікавіше!

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>