In Матеріали By Вікторія

Художня література англійською мовою

Читання є таким же обов’язковим атрибутом процесу навчання іноземної мови, як, наприклад, аудіювання, письмо, практика розмовної мови і т.д. Читати можна все, що душі завгодно: художню літературу англійською мовою, періодичні видання, навчальні посібники, енциклопедії. Будь-яка друкарська продукція в списку має свої переваги і недоліки, але навіть читання чого-небудь буде дуже корисним для вас.

Навіщо читати художню літературу англійською мовою?

Вивчаючи англійську, не нехтуйте читанням художньої літератури англійською мовою. Мова в даному випадку йде не про адаптованих книгах, а про оригінальні творах. Можливо, словосполучення «художня література» не викликає у вас позитивних емоцій. Але ж ми й не говоримо лише про класику, хоча багато хто вважає класичні твори шалено цікавими. Так, знання робіт класиків, тим більше прочитаних в оригіналі, дуже бажано. У нашому суспільстві це є показником освіченості та начитаності. Але автор автору ворожнечу. Твори деяких письменників минулого відрізняються великою кількістю маловживані лексики і складними конструкціями. Читання такої художньої літератури англійською мовою може геть відбити бажання продовжувати цей етап в процесі навчання.

Якщо вам такі книги не по плечу, не варто себе змушувати. Зверніться до сучасних письменникам, твори яких вам відомі російською. Ще краще — почніть читати вашого улюбленого автора. Повірте, його оригінальний роман чи повість і переклад, нехай навіть і самий хороший — це дві абсолютно різні речі. Навряд чи самому першокласному перекладачеві вдасться передати всі відтінки настроїв, емоції персонажів на всі 100%. Тому так приємно читати художню літературу англійською мовою і вивчати цікаві висловлювання, конструкції, запам’ятовувати слова. Більш того, не всі книги зарубіжних письменників переводять на ваш рідну мову. Залишається один варіант — прочитати їх в оригіналі. А уявіть ваше відчуття гордості і власної значущості, що підвищує вашу самооцінку після прочитання книги англійською мовою! Адже, якщо вам підкорилося один твір, підкоряться та інші. З часом ви будете читати художню літературу англійською мовою, як на своїй рідній.

Як ми переконалися, читати художню літературу англійською мовою не тільки можна, а й треба! У наше століття технологій багато воліють не купувати друковані видання, а читати літературу в інтернеті або роздруковувати твори на аркушах формату А4. Добре це чи погано — судити не нам. Кожен вибирає найбільш підходящий йому спосіб. Зараз художня література англійською мовою є доступною практично в будь-якому місті. На прилавках магазинів можна знайти як класичні твори, так і роботи сучасних авторів. Придбати цю літературу можна і в інтернет-магазинах, наприклад, ozon.ru або bookshop.ua.

Якщо ж вам більше до душі електронні версії творів, ви можете знайти і завантажити їх на наступних ресурсах:

  • nowhereman.alfaspace.net — колекція творів сучасних авторів
  • biblioverde.ru — книги на різних мовах

Які б книги ви не вибрали, яким би способом їх не читали, читання художньої літератури англійською мовою буде сприяти накопиченню необхідних знань, які обов’язково допоможуть вам у майбутньому!

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>