In Матеріали By Світлана

ТОП-10 найпопулярніших статей за 2014

Кожен новий рік ми починаємо з рефлексії року попереднього, аналізуємо, що вдалося зробити, а над чим ще треба попрацювати. За минулий 2014 рік наш блог з вивчення англійської мови дещо змінився. Особливі зміни торкнулися розділу «Граматика». Ми розбили статті з граматики на дві категорії: довідник і уроки з граматики англійської мови. Якщо вам комфортніше займатися, вивчаючи теми граматики одну за одною, то вам сподобається наш довідник. Також тепер ви можете вивчати граматику згідно вашому рівню знання англійської — початкової, середньої і вищої. Теми граматики скомпоновані так, як вони зазвичай даються в навчальних матеріалах. Вивчайте уроки і проходите тести для кращого засвоєння матеріалу. Природно, на цьому не закінчаться роботи з формування уроків. Ми плануємо публікувати нові теми і тести для вивчення, щоб у вас завжди була можливість вдосконалювати свої знання.

За 2 014 нам вдалося опублікувати ні багато ні мало 83 статті. Як і раніше авторами наших статей залишаються наші викладачі — люди, які безпосередньо пов’язані з англійською, мають досвід роботи зі студентами і розуміють, як простими словами пояснити ті чи інші явища англійської мови.

І ще ми хочемо похвалитися оновленої розсилкою. Щовівторка наші передплатники отримують анонси та посилання на 6 нових статей, які пов’язані з вивченням англійської мови. Непоганий заряд англійської на тиждень, правда? Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх публікацій наших блогів.

Всі статті блогу викликають певний відгук у наших читачів. Серед усіх статей, опублікованих за 2 014, хочеться виділити 10, які виявилися найцікавішими і популярними, на думку наших передплатників, звичайно.

10. At the gym. Корисна лексика для тих, хто любить бути у формі

Не дивно, що стаття про здоровий спосіб життя, а саме про заняття спортом в залі, викликала інтерес читачів. Ми опублікували її у січні минулого року — саме час спалювати в залі зайві калорії від святкового олів’є! Таблиця з картинками і найдокладніший список слів по темі чекають вас у цій статті. Додавайте в закладки та повертайтесь до матеріалу, якщо забули, що гантелі — це dumbbells, бігова доріжка — treadmill, а «млинець» — weight plate. І, звичайно, список з 10 корисних ідіом про спорт вам завжди знадобиться, адже все життя — це змагання.

9. Вживання дієслова to be: як, де і навіщо

Основа основ англійської мови — дієслово to be. Необхідно знати цю тему напам’ять і не замислюватися над вживанням дієслова! Саме з цієї статті варто починати самостійне вивчення англійської мови. У статті зібрані правила і багато прикладів, а також хороший об’ємний тест, який допоможе тренувати вживання дієслова to be, якщо вам не з ким займатися усно. A must для всіх, так би мовити!

8. Car’s Anatomy. Пристрій автомобіля англійською мовою

Стаття для автолюбителів. Завдяки численних коментарів наших читачів нам вдалося суттєво доповнити і розвинути статтю корисними фразами про пристрій автомобіля. Спасибі всім, хто зацікавлений у розвитку та вдосконаленні наших матеріалів. Суттєва перевага статті — наявність пояснювальних картинок, які допоможуть розібратися з пристроєм і назвами деталей всім, і навіть людям далеким від автомобільної тематики.

7. Increase your vocabulary! Секрети поповнення словникового запасу англійської мови

Для запам’ятовування великої кількості нових слів і фраз необхідно мати добру пам’ять, а точніше потрібно працювати над розвитком пам’яті. У даній статті ви знайдете корисні поради від носія мови Adam, який поділиться своїми спостереженнями: як і за допомогою яких технік його студентам було легше засвоювати необхідний матеріал. Крім того, викладач Катерина розповість про простих і ефективних методах збагачення словникового запасу.

Багато вивчають іноземну мову не люблять вчити слова і фрази, вважаючи, що і так їх запам’ятають без особливих зусиль. Вивчення та заучування нових слів — це не просто примха викладача. Прогрес неможливий без зусиль над собою. Проста зубріння може бути нудною, але є й інші методи, які обов’язково підійдуть вам. Подумайте ще про те, що інтелектуальні заняття (читання, розгадка шарад і кросвордів, вивчення другої і третьої іноземної мови) істотно знижують ризик розвитку розумових хвороб в старості. Ще один істотний плюс заучування слів і фраз.

6. Commonly mispronounced words — слова, які часто неправильно вимовляють

Вимова — ще один камінь спотикання на шляху до ідеального англійської. Хоча багато опановують правилами читання англійських слів ще в шкільні роки, так чи інакше, стикаючись з незнайомим словом, не можна бути впевненим на 100% у правильності його вимови. Живеш собі і навіть не підозрюєш, що слово colonel (полковник) вимовляється як / kɜːnəl /, а не / kɔːlɔnəl /. У статті ви знайдете цей і багато інших прикладів англійських слів, які читаються не так, як ми звикли. Але найцікавіше — не країни слова, а вірш «The Chaos», яке наочним чином показує двоїсту натуру англійських слів. А ще наші викладачі-носії мови Scott і Dave озвучили вірш, щоб показати різницю британського та американського вимови. У кого вийшло краще? 🙂

5. Правильний підхід до неправильних дієсловам англійської мови

Ох, вже ці неправильні дієслова! За роки вивчення англійської складається відчуття, що вивчити ці 3 форми дієслова просто неможливо. Але наш викладач Ірина постаралася спростити це завдання своїм студентам, пишучи забавні римовані віршики з формами неправильних дієслів. Спробуйте вивчати ці дієслова з нашими віршиками, можливо, цей метод — те, що вам потрібно.

4. Miscommunication abroad або як я їла мило на обід

Ми можемо бути підписані на сотні англомовних і російськомовних блогів, користуватися декількома додатками для вивчення англійської, читати статті і дивитися відео — і все одно ніщо не замінить особистий досвід людини, який пройшов через усі щаблі до досягнення мети, яку нам необхідно досягти. Тільки завдяки так званому first-hand experience (досвіду з перших рук) можна зрозуміти, з якими труднощами усім доводиться стикатися. Розуміння того, що не тільки ви одні іноді можете потрапити в конфузних ситуацію англійською, дає сили рухатися далі, знати, що всім властиво помилятися, навіть викладачам! Ну а якщо присмачити незручну ситуацію неабиякою кількістю гумору, то вийде чудова історія, яку приємно буде розповідати своїм друзям-новачкам в англійському!

3. Усі часи англійського: легко запам’ятовуємо і вживаємо

Велика частина шкільної програми з англійської мови присвячена вивченню англійських часів. Але скільки б у школі не розповідали про Present Perfect, Past Continuous і т. Д., Вловити зміст і суть часів часом буває дуже важко. А все тому, що часи треба пояснювати мовою логіки, а не термінів. Хочете зрозуміти структуру тимчасової шкали англійської мови? Тоді вам необхідно вивчити дану статтю.

PS Раджу звернути увагу на статтю всім любителям телесеріалу «Теорія великого вибуху» («The Big Bang Theory»). Ви гідно оціните приклад, використаний для ілюстрації роботи англійських часів!

2. Парадокси англійської мови. Do you think English is easy?

Почесне друге місце займає стаття з найбільш неоднозначним відгуком у наших читачів. Чи жарт, всього за кілька днів небайдужі читачі залишили більше 30 коментарів! Та ще й яких! Докладні, розгорнуті, продумані і просто чудові! Найголовніше, що в такій дискусії народжується зерно істини. Читайте статтю, формуйте свою думку, не соромлячись, висловлюйте свою точку зору — так ми зможемо прийти до спільного знаменника.

1. Top 40 most common mistakes. Хіт-парад помилок в англійській мові

Безсумнівний лідер року 2014 — стаття про типові помилки в англійській мові. Чому вона стала такою популярною? Все просто. Для написання статті ми опитали колектив наших викладачів. Вони поділилися спостереженнями в роботі зі своїми студентами: з якими помилками найважче боротися, як легко запам’ятати правила і позбутися від помилок — всі ці моменти, представлені в гумористичному ключі, роблять статтю незамінною при вивченні англійської. Відразу все запам’ятати і назавжди засвоїти буде важко, тому раджу додати статтю в закладки і повертатися до неї в міру необхідності.

Так, 2014 був цікавим, насиченим і незабутнім. У новому +2015 зобов’язуємося продовжувати радувати вас цікавими статтями і ще багатьма іншими «пляшками». А яким минулий рік запам’ятайте ви?

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>