In Тести By Вікторія

Тестування з англійської мови

Вивчати англійську мову можна як завгодно довго: місяць, півроку, рік або присвятити цьому значну частину свого життя. Тим не менш, результат вашої завзятості не зовсім буде залежати від цього чинника. Можна і два роки вчити англійську, а все також знати зовсім небагато. Те, як працелюбно ви підете до цього процесу, і визначить в кінцевому або проміжному підсумку ваш рівень володіння англійською мовою. На запитання «Ти знаєш англійську?» Недостатньо однозначної відповіді «Так» або «Ні». Більш серйозно і значимо прозвучить інформація про рівень ваших знань. Знання того, на що ви здатні в англійському на даний момент, допоможе здійсненню ваших планів на майбутнє. Якщо ви хочете продовжити його вивчати, вам доведеться пройти тестування з англійської мови. За його підсумками ви зможете вибрати підходящий вам курс. При вступі до ВНЗ на деякі спеціальності вам також знадобиться пройти тестування з англійської мови. І його результати можуть зробити істотний вплив на вашу подальше навчання. Якщо ж ви збираєтеся влаштовуватися на роботу, де вітається або потрібно англійська, вам також необхідно тестування. У цьому випадку ви зможете представити вашій майбутньому босові об’єктивну оцінку ваших знань. Наші курси англійської мови по Скайп допоможуть вам підготуватися до тестування будь-якої складності.

Що таке тестування з англійської мови?

Саме слово тестування походить від англійського test, що позначає випробування або перевірку. У даному випадку ми розглядаємо тестування з англійської мови як випробування, в якому ви перевіряєте рівень ваших знань у цій області. Тестування з англійської мови може охоплювати будь-який розділ мови:

 • тести з граматики англійської мови
 • тести на знання лексики (словниковий запас) і словникових поєднань
 • тести на знання стійких словосполучень (фразеологізми, ідіоми)
 • тести на сприйняття англійської мови (аудіювання)
 • тести правопису, вимови і багато інших

Як ми бачимо, тестувати в англійській мові можна все, що завгодно (будь-яку сферу знань). Найбільш поширеними є тести перших двох пунктів. Тестів з граматики англійської мови на нашому блозі присвячена окрема стаття.

Тестування з англійської мови може бути письмовим і усним. Для перевірки знань з граматики і лексиці застосовується письмовий варіант. Все, що стосується розмовної мови і її сприйняття на слух, відноситься до усного тестування з англійської мови (як правило, це бесіда або аудіювання).

Проводимо тестування з англійської мови самостійно

Якщо у вас є певна мета, для якої потрібно визначити свій рівень англійської, або вам просто цікаво перевірити себе і свої знання, скористайтеся комп’ютером і всесвітньою павутиною. На даний момент інтернет просто рясніє сайтами, на яких можна пройти онлайн тестування з англійської мови. По-перше, практично на будь-якому сайті, присвяченому вивченню англійської, є тести на визначення рівня ваших знань. Не є винятком і наш сайт. Нижче представлений список тестів на визначення рівня, які йдуть по порядку від простого до складного.

 1. Комплексний тест на визначення рівня знань англійської на сайті нашої школи
 2. Тест на визначення рівня: Beginner або Elementary?
 3. Тест на визначення рівня: Elementary або Pre-Intermediate?
 4. Тест на визначення рівня: Pre-Intermediate або Intermediate?
 5. Тест на визначення рівня: Intermediate або Upper-Intermediate?
 6. Тест на визначення рівня: Upper-Intermediate або Advanced?

Подібні тести ви можете знайти і на інших сайтах, наприклад:

 1. native-english.ru — тести з граматики і лексиці.
 2. english.language.ru — визначте ваш рівень англійської.
 3. english4u.dp.ua — оціните свої знання граматики і лексики.

Якщо ви не є шанувальником інтерактивних тестів в інтернеті, придбайте книги для тестування з англійської мови. Щоб визначитися з вибором, зайдіть на сайт englishtips.org.

Не забувайте проходити тестування з англійської мови, випробовуючи поступово нові для себе рівні. Вам справді буде приємно побачити, що чергова вершина знань вам скорилася!

 

Тести

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>