In Тести By Вікторія

Тести з граматики англійської мови

У цей час відношення до граматики англійської мови неоднозначне. Хтось вважає, що з неї варто починати вивчати мову, а хтось не віддає їй жодного з головних місць у процесі навчання, спираючись на англійська розмовна мова (нехай навіть і з граматичним помилками). Однак мені все-таки ближче перша позиція. Граматика — це один з найважливіших розділів мови, без якої ви ніколи не досягнете бажаного рівня знань. Адже граматика є певним зводом правил вживання слів і словосполучень, завдяки якому ви можете грамотно, цікаво, а значить гідним чином використовувати англійську мову.

Успіхи у вивченні граматики англійської мови досягаються завдяки не тільки запам’ятовуванню теорії, а й багатогодинний практиці на всіляких вправах різної складності. В якості таких вправ можна використовувати і тести з граматики англійської мови. Крім тренування граматичних правил, особливостей і винятків ви зможете також оцінити рівень ваших знань на даному етапі.

Де шукати тести з граматики англійської мови?

У вас є кілька варіантів тестування з граматики англійської мови. Ви можете придбати або скачати в інтернеті навчальні посібники з тестами. Наприклад, книги Т.Г. Ніколенко «Тести з граматики англійської мови» видавництва Айріс-Пресс за 2009 рік (shop.top-kniga.ru) і «Тести з граматики англійської мови для школярів та абітурієнтів» Т.І. Борисенко, Т.В. Валент (alleng.ru). Якщо вам зручніше завантажувати необхідні матеріали з інтернету, можливо, вам допоможе ця посилання: infoenglish.info — комплексні тести з граматики англійської мови.

Зараз дуже популярно онлайн тестування з англійської мови (абсолютно з усіх аспектів). Сайтів з онлайн тестами з граматики англійської мови досить багато. На сайті efl.ru розташований тест на знання правил граматики від Beginner до Intermediate. Після проходження тесту ви побачите список своїх слабких і сильних сторін у граматиці, допущені помилки і правильні варіанти в цих випадках.

Перелік із тестів з граматики англійської мови на різних сайтах представлений на сторінці ресурсу esl.report.ru. Велика кількість тестів з граматики англійської мови, що виконуються на час і перевіряючих знання практично будь-якого правила, ви можете знайти на сайті angl.by.ru. Ну, а кого-небудь може зацікавити оновлений тест з граматики англійської мови, представлений на сторінці Американської Академії ділової англійської (American Academy of Business English). Цей ресурс розташований за наступною адресою — aabe.com.ua.

На нашому сайті ви також знайдете велику кількість граматичних і не тільки тестів:

 1. Тести на визначення рівня.
 2. Граматичні тести, найбільш популярними з яких є:
  • Тест на вживання умовних речень в англійській мові.
  • Тест на часи групи Present.
  • Тест на ступені порівняння прикметників.
  • Тест Present Perfect vs. Past Simple в англійській мові.
  • Тест на прикметники на -ing і -ed.

Як ви бачите, варіантів перевірки вашої граматики за допомогою тестів не так вже й мало. Визначтеся, яким способом вам зручніше це робити, і приступайте! Хто знає, може, ви будете вражені отриманим результатом?

 

Тести

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>