In Матеріали By Інна

Субтитри англійською мовою

Про користь перегляду фільмів англійською мовою ви читали не тільки на сторінках нашого сайту, але і напевно вам рекомендували цей вид роботи як один з найбільш ефективних. При перегляді фільмів працюють не тільки слухова і зорова пам’ять, а й емоційна й моторна, відбувається тренування сприйняття мови на слух. Все це прекрасно, але є фільми без субтитрів англійською мовою, а є з їх наявністю. Які з них вибрати як найбільш ефективні?

Про користь і недоліках субтитрів англійською мовою

Субтитри англійською мовою, безсумнівно, є незамінними помічниками на перших етапах навчання аудіювання. Так як фільми орієнтовані на носіїв мови, то темп мови в них досить швидкий, присутня величезна кількість розмовних виразів, сенс яких на перших етапах вивчення англійської мови важко зрозуміти. Субтитри англійською мовою допоможуть не втратити інтерес до переглядати фільми, зрозуміти не тільки окремі слова, а й сенс діалогів, і, безсумнівно, розширять словниковий запас. Тому перше перегляд фільму необхідно проводити з олівцем і папером. Пізніше, працюючи зі словником, ви з’ясуєте не тільки розмовне значення слова, але і його загальне значення. Читання субтитрів англійською мовою також допоможе тренувати швидкість читання.

Однак часте використання субтитрів іноді призводить до того, що перегляд фільмів без звичного тексту внизу екрану може викликати складності, тим більше, що зміст субтитрів часто дещо відрізняється від змісту текстів героїв, тобто не вся мова акторів представлена ​​в субтитрах, а тільки те, що передає основний зміст даної сцени. Часто субтитри англійською мовою відволікають від самого фільму, перетворюючи процес перегляду в суцільне читання. Про виробленні мовної здогадки взагалі говорити не доводиться. Саме тому робота з субтитрами повинна бути добре продумана, і використовувати їх варто тільки як допоміжну частину при навчанні сприйняттю мови на слух.

На більш пізніх етапах навчання субтитри англійською мовою можна використовувати в якості перевірки розуміння тексту фільму при повторному перегляді.

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>