In Матеріали By Вікторія

Статуси англійською мовою

Світ інноваційних технологій не стоїть на місці. Так вже виходить, що з розвитком інтернету ми здобули ще одне життя, віртуальну. І вона так припала нам до душі, що ми з кожним днем ​​витрачаємо все більше часу на спілкування в мережі. Добре це чи ні, ми зрозуміємо через роки. Але завдяки соціальним мережам (Вконтакте, Однокласники, Мій світ, Facebook та ін.), Блогам і живим журналам ми залишаємося в курсі всіх необхідних нам подій. Багато хто прагне на своїх сторінках розміщувати якомога більше інформації про себе: фотографії, відеозаписи, цікаві історії або статті. А щоб виглядати оригінально, жителі віртуального співтовариства намагаються створити відмінну аватарку (свою або чиюсь фотографію, малюнок на основній сторінці) і запам’ятовується статус.


Статусом в соціальних мережах величають якесь вислів, що відображає ваше світовідчуття або настрій. А так як англійська мова є одним з найбільш поширених мов у світі, відповідно статуси англійською мовою теж користуються популярністю. За допомогою статусу ви можете передати ваш настрій в певний момент вашого життя, висловити ваше ставлення до якої-небудь події або заходу, продемонструвати ваше відмінне почуття гумору або навіть сказати людині про свої почуття. Я б сказала, що добре підібраний статус англійською мовою — це своєрідне віддзеркалення вашого «Я».

Як статусу на англійській мові може виступати ваше висловлювання, слова з пісень або фільмів, афоризми англійською мовою і цитати англійською мовою відомих людей, чиї-небудь влучні висловлювання, так, в принципі, все що завгодно, лише б вам подобалося. Єдине, чого я не розумію, так це статуси, складені здебільшого з лайливих слів. Що б ви не хотіли висловити таким статусом, не забувайте, що у віртуальному світі ми спочатку судимо по фотографії (а якщо її немає), за словами. Тому, як мені здається, не варто спочатку позиціонувати себе оточуючим в якості людини, лаятися направо і наліво.

Де брати статуси англійською мовою?

Якщо ви хочете розмістити у себе саме статус англійською мовою, вам доведеться витратити трохи часу на його пошуки. Людині, в даний момент безпосередньо вивчає англійську мову або володіє хорошими знаннями цієї мови, в цьому питанні буде легше зорієнтуватися. Адже в процесі вивчення ми стикаємося з якими-небудь фразами або виразами, які нам подобаються, які ми прагнемо запам’ятати. З них можуть вийти непогані статуси англійською мовою.

До речі, хотілося б відзначити, що знайти статус англійською мовою — це ще півсправи. Головне, щоб ви завжди були в курсі, що саме цей статус означає. І якщо ви не можете зрозуміти його зміст після прочитання, не полінуйтеся перевести, щоб знати, про що йдеться, і не потрапити в халепу, коли у вас запитають про значення зазначених вами слів.

Як я вже згадувала, статусами англійською мовою, як правило, бувають найрізноманітніші цитати, афоризми та висловлювання. А, отже, знайти їх можна в однойменній літературі. Збірників таких висловлювань дуже багато, потрібно лише пошукати. Якщо ж ви затятий шанувальник всесвітньої павутини, зверніться за допомогою до неї. Варто лише ввести в пошукову систему (наприклад, Google) словосполучення «статуси англійською мовою», вашій увазі буде представлена ​​величезна кількість посилань на корисні ресурси. Наприклад, подивіться статуси англійською мовою на сайті statusy.su.

Найбільшою популярністю користуються гумористичні висловлювання, тому хорошим варіантом було б додавання в пошуковик слів «смішні» або «прикольні» статуси англійською мовою. Якщо ви не знайшли те, що вам близько, або ніяке вираз, як кажуть, вас «не зачепило», поміняйте параметри пошуку, замінивши слово «статуси» на слова «цитати» чи то «афоризми». Повірте, вам доведеться витратити достатньо часу, щоб підібрати необхідний варіант, так як «асортимент» висловлювань просто вражає. Шукайте слова, які відобразять ваше світовідчуття в даний момент. Будьте унікальні, і це оцінять по гідності!

You may be disappointed if you fail, but you are doomed if you do not try.

(Beverly Sills)

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>