In Матеріали By Вікторія

Соціальні мережі та англійську мову

Давайте поговоримо про те, як можна цікаво вчити мову, використовуючи соціальні мережі. Сьогодні вони настільки міцно увійшли в життя практично кожної людини, що ми не уявляємо собі іншого способу спілкування. У кожного з нас є профіль ВКонтакте, Твіттері або Фейсбуці. А багато зареєстровані в кожній з цих мереж. Тому немає нічого дивного в тому, що люди зі схожими або однаковими інтересами прагнуть триматися разом і створювати співтовариства, в яких вони могли б обмінюватися або ділитися корисною інформацією один з одним. Чому б не вступити в співтовариства, присвячені англійської, і не спілкуватися з тими, хто теж прагнути оволодіти цією мовою? Співтовариств дуже багато, але охоплювати всі немає необхідності, адже матеріал цих віртуальних організацій повинен бути якісним і корисним.

Спільноти ВКонтакте для вивчаючих англійську мову

 • Just English! — Спеціально підібрані цікаві картинки і вирази, аудіо- та відеоматеріали викладаються щодня на стіні спільноти.
 • Візуальний англійська — вивчення англійської мови за допомогою ілюстрацій, таблиць, схем і т. Д. Дуже захоплююче і продуктивно. У спільноті більше 80 альбомів з картинками. Кожен пост обговорюється учасниками, що створює додаткові можливості для спілкування англійською мовою.
 • English books — спільнота для тих, хто любить читати книги англійською мовою. Список книг постійно поповнюється. Крім того, завантажити кожну книгу можна в різних форматах для зручності їх прочитання в електронному вигляді.
 • English movies — співтовариство, яке необхідно кожному вивчаючому мову. Перегляд фільмів англійською мовою не тільки розширює словниковий запас, а й тренує навичку сприйняття мови на слух. Я вже не кажу про те, що ви чуєте сучасний «живий» англійську.

Вступайте в співтовариства ВКонтакте, підписуйтесь на корисні сторінки, роблячи ваше проведення часу в цій соціальній мережі корисним!

Але, звичайно, ВКонтакте — не єдина мережа, яка може послужити добру службу у вивченні англійської мови. Facebook і Twitter є не менш, якщо не більш захоплюючими ресурсами. Практично у кожного сайту, присвяченого англійської мови, є свої акаунти в цих двох мережах. Я впевнена, у кожного з вас є деякі сайти- «любимчики», які вам дуже подобаються, і якими ви користуєтеся постійно.

Якщо ви зареєстровані в Фейсбуці і Твіттері, ви можете підписатися на оновлення ваших улюблених сайтів і отримувати всю новітню інформацію одними з перших. У Фейсбуці досить відзначити потрібний ресурс кнопкою «подобається», а у Твіттері — кнопкою «читати». Тепер Вам оперативно читати в стрічці новин, який матеріал був доданий на сайт, яка дискусія почалася, яка замітка була опублікована. Це неймовірно зручно. Не потрібно витрачати багато часу на Google або Yandex у пошуках потрібного матеріалу. Все найактуальніше і сучасне, як ми говоримо, at your fingertips (у вас під рукою).

Спільноти Facebook і Twitter для вивчаючих англійську мову

 • Пальма першості у Learn English — British Council (Facebook or Twitter). Просто приголомшливий ресурс Британської ради — компетентний, актуальний, «живий», дуже цікавий! Вашій увазі представлені наступні розділи: listen & watch, grammar & vocabulary, fun & games, business & work, IELTS, community, English for the games.

  Яка ж родзинка у цього ресурсу? У цій спільноті на Фейсбуці раз на кілька днів проводять Language Clinic & Chat — онлайн-чат між студентами і професійним викладачем.

  Ви можете задати будь-яке питання, пов’язаний з вивченням англійської, і гарантовано отримаєте відповідь в режимі реального часу. Більше того, відповідь буде докладним, розгорнутим, часто з порадами, які матеріали і де почитати / подивитися. Навіть якщо ви не берете участь у цих обговореннях, намагайтеся переглядати коментарі інших учасників!

  Не менш корисним є ще один «дочірній» ресурс цієї організації — ESOL Nexus (Фейсбук).

 • Якщо ви в майбутньому збираєтеся здавати який-небудь з Кембриджських іспитів, вам дуже знадобляться поради, підказки та матеріали для тренування ваших навичок, які надають сайти flo-joe.co.uk і splendid-speaking.com. Вибирайте потрібний вам іспит — FCE, CAE або CPE — і вдосконалюйте ваші знання в будь-який час. Якщо ви захочете відстежувати всі їхні нові публікації, або вам знадобиться діалог з іншими студентами, викладачами, вступите в групи, присвячені цим іспитів, представлені у Фейсбуці:
  • FCE
  • CAE
  • CPE

  Ще одним найбільш затребуваним іспитом Кембриджа є IELTS. Готуватися до нього можна як під керівництвом індивідуального викладача (або в групі), так і самостійно. Вибираючи останній варіант, зверніть увагу на наступні ресурси, активно представлені в тому ж Фейсбуці:

  IELTS Speaking (Facebook) — прекрасні завдання, необхідний словниковий «багаж», поради професіоналів та багато іншого.

  English collocations for IELTS — співтовариство, в якому ви знайдете просто безцінні альбоми з collocations, collocations exercises, collocations in quotations, collocations in pictures, formal / informal writing and spelling, synonymous and functional expressions, odd one out exercises, idioms.

  Я впевнено заявляю, що цей матеріал потрібен не тільки потенційним кандидатам на іспит, але і абсолютно всім, хто вдосконалює свої знання англійської мови.

 • Вас повинно зацікавити і одне з найбільших спільнот вчителів англійської мови і студентів, його вивчають. Це Englishforums.com (Facebook).

  Задавайте ваші запитання і отримуйте відповідь протягом декількох хвилин. Вже задано більше 1500000 питань.

 • Замислювалися коли-небудь про те, як з’явилося те чи інше вираження в англійській мові? Або вам необхідно зрозуміти, що саме воно означає? Тепер у вас є помічник, який підкаже вам відповідь на це питання. Відвідайте The Phrase Finder (Facebook).
 • Побалуйте себе цікавими ідіомами щодня з цієї спільноти — English Idioms.
 • Завжди хотіли займатися з викладачем-носієм англійської мови, якого ми іменуємо native speaker? Йдемо в гості до Engvid.com.
 • Про це ресурсі я коротко згадувала в статті «30 сайтів для вивчення англійської мови». 8 професіоналів — Ronnie, James, Jon, Rebecca, Alex, Valen, Emma, ​​Adam — пояснять вам не тільки граматичні моменти, але і познайомлять зі сленгом, збільшать словниковий запас, навчать правильній вимові, дадуть ради по навичкам writing і speaking. І про кожному новому уроці відеоуроці ви будете своєчасно дізнаватися в співтоваристві Facebook або підписці Twitter

 • Три спільноти, представлені нижче, кожен день відстежують цікаві ресурси і публікують у себе найбільш корисний матеріал. Вибирайте відповідний вам рівень:
  • Pre-intermediate English (Facebook і Twitter).
  • Intermediate English (Facebook і Twitter).
  • Advanced English (Facebook і Twitter).
 • Достаток матеріалу доступно і на сайті esolcourses.com (Twitter). Крім дуже зручного поділу за рівнями знань сайт має такі розділи, як life in the UK, vocabulary, listening, English for work, reading, writing, grammar, song quizzes, picture match, crosswords, word searches.
 • І, на завершення цієї статті, я б порекомендувала блог американського викладача на ім’я Shayna — espressoenglish.net (Twitter). Із завидною регулярністю вона представляє на своєму блозі невеликі за обсягом уроки на абсолютно різну тематику, починаючи від практики вимови і граматичних моментів і закінчуючи фразовими дієсловами і словником в картинках.

Я буду продовжувати знайомити вас з цікавими сайтами, спільнотами і групами, які урізноманітнюють ваш навчальний процес. Щоб бути завжди в курсі оновлень нашого блогу і не пропустити жодного цікавого матеріалу, читайте нас в Twitter!

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>