In Матеріали By Вікторія

Смс англійською мовою

Сьогодні важко сказати, яку роль в нашому житті відіграють смс (smsshort message service) і мобільні телефони в цілому. З’явившись не так давно, ця послуга стала настільки популярною, що вже з’явилися діагностуються захворювання психіки, що характеризуються безконтрольною розсилкою коротких текстових повідомлень і синдромом тривожності в очікуванні відповіді на смс. Мобільні телефони та смс — це пристрій і послуга, без яких немислима життя сучасної людини, починаючи приблизно з 6-річного віку.

Смс англійською мовою настільки ж популярні, як російською або будь-якому іншому рідною мовою. Більше того у них є хороший плюс — на латиниці в коротке текстове повідомлення входить у два рази більше символів, ніж на кирилиці. Ми маємо фінансову вигоду. Англійська мова — це мова міжнародного спілкування, тому ваше смс на цій мові буде зрозуміло практично кожному. Тільки зазначу, що зараз я маю на увазі смс англійською мовою в їх істинному варіанті, а не російські слова, написані англійськими літерами.

За допомогою смс англійською мовою можна не тільки спілкуватися з людиною, але і вітати його зі знаменними подіями, зізнаватися в коханні, висловлювати свої почуття в цілому, передавати свій настрій і емоції. Цьому сприяє величезна кількість «смайлів» — ідеограм з графічних знаків, які допомагають більш точно передати свій стан зараз.

Смс на англійській мові використовуються повсюдно. Існує навіть смс-сленг, в якому певні слова і вирази замінені буквами або цифрами англійською мовою, а багато слова взагалі скорочені (love youluv u; for you4u; to me — 2 me і т.д.). Безумовно, це позначається не на змісті смс англійською мовою, а на його зовнішньому вираженні. Використовувати смс-сленг чи ні, вирішує кожен для себе. Але він істотно заощаджує ваш час, так що відмовлятися від нього зовсім теж не варто.

Де знайти смс англійською мовою?

Звичайно, у всесвітній павутині. Нашому увазі представлена ​​велика кількість сайтів, присвячених смс англійською мовою. Вам варто лише визначитися, смс якої спрямованості і змісту вас цікавлять в даний момент. Для прикладу хотіла б продемонструвати кілька посилань, які допоможуть вам якщо не вибрати необхідні слова, то, принаймні, скласти свою власну смс повідомлення для конкретної людини і конкретного випадку.

 • smsumor.ru — гумористичні смс англійською мовою.
 • Can I have your picture, so Santa Claus knows exactly what to give me.

 • smsking.ru — різноманітна колекція повідомлень.
 • Keep the school clean … stay home!

 • hotaugust.narod.ru — не тільки короткі повідомлення, а й смс-абревіатури.
 • ASAP (As Soon As Possible) — Як тільки так відразу

  ROFL (Rolling on the floor laughing) — Кататися по підлозі від сміху

 • jijasali.com — збірка смс англійською мовою для коханих і люблячих людей.
 • When i look at you,
  i can not deny there is God,
  cause only God could have created some one
  as wonderful n beautiful as you

Ці чотири ресурсу допоможуть вам передати свій настрій за допомогою смс англійською мовою і навчать смс-мови. Хто знає, може спілкування за допомогою смс на англійській мові — це саме те, що вам потрібно?

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>