In Матеріали By Інна

Словник англійської мови онлайн

Словник — це не просто друковане видання, це щось більше. Словник — це, насамперед, помічник у процесі вивчення англійської мови. Рішення вивчати іноземну мову — те саме рішенням пуститися у важкий, довгий, але дуже захоплюючий і цікавий шлях. А починати шлях без одного складно і ризиковано. Саме словник стане вам надійним помічником у процесі вивчення англійської мови, вчіть ви англійську мову по skype, чи займаєтеся на курсах, головне знати таємниці його душі.

За і проти словників англійської мови онлайн

Особисто я, як людина минулого століття, т. Е. Народжений у 20-му, більше імпонує друкованим виданням, хоча не приховую, науково-технічний прогрес полонив і мене. Я прихильник того, щоб учні навчилися користуватися словниками друкованими, як більш складними, а лише потім перейшли до електронних словників англійської мови онлайн.

Друковані словники — це не тільки комора слів та їх перекладів. Друковані видання дадуть уявлення про транскрипційних знаках та його вимові, а також про найбільш загальні правила читання, тоді як словник англійської мови онлайн представить тільки переклад слова і його транскрипцію. Іноді в електронних словниках є функція прослуховування слова. А деякі друковані видання дають ще й деякі відомості про граматику мови, що вивчається.

Існують різні типи словників: орфографічний словник, що розповідає про те, як слово треба правильно писати, словник орфоепічний — про правильне літературному вимові, етимологічні словники описують походження слова, його шлях у мові. Словники граматичні містять інформацію про морфологічних і синтаксичних властивостях слова. Словник англійської мови онлайн може описувати синоніми, антоніми, омоніми. Тлумачення, тобто переклад слова, представлений в словникової статті від найбільш вжиткового до найменш. Вживання перекладу слова у вузькій спеціальності представлено всілякими скороченнями: тех. — Техніка, мед. — Медицина, хім. — Хімія. Парадоксально, але словник не завжди може допомогти при перекладі слова. Начебто переклад слова є, але жодне з значень не підходить, як бути? Тоді потрібно шукати значення близьке за змістом, але не вказане в словникової статті.

Для швидкого пошуку слова в друкованому словнику необхідне знання алфавіту, в електронному — знання розташування клавіш на клавіатурі комп’ютера. Приміром, пошукова система Yandex пропонує для користувачів не тільки словники з докладною розробкою значень слів і їхніх відтінків, але й тлумачні словники, т. Е. Словники, дають тлумачення слова мовою оригіналу. Тлумачні словники англійської мови онлайн Webster, Oxford, Cambridge, Bartleby, Onelook безсумнівно будуть необхідні для роботи учнів на більш просунутих етапах вивчення.

Видима перевага словників англійської мови онлайн полягає в тому, що вони значно скорочують час пошуку слова, і у всесвітній мережі можна скористатися не одним словником. Друковані словники не прив’язані ні до однієї розетки, і вони допоможуть у вивченні англійської мови навіть при свічці.

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>