In Учням By Вікторія

Сертифікат з англійської мови

У наші дні практично кожна в певний момент розуміє, що йому потрібна англійська мова. Зараз знання цієї мови не є шиком або прерогативою певного класу людей. Це життєва необхідність, своєрідний інструмент, який буде працювати на вас протягом усього життя. Так як англійська мова є досить затребуваним, в кожному місті існує безліч організацій, що пропонують навчити цьому іноземної мови кожного. Оцінити якість тих чи інших курсів англійської мови можна або побувавши на заняттях, або опитавши коло знайомих. Однак насторожено поставтеся до тих курсів, які обіцяють видати сертифікат з англійської мови. Ці організації можуть представити вам власне винайдений саме ними сертифікат з англійської мови, який ніякої цінності не матиме. Як правило, в ньому лише вказують інформацію про те, який курс ви вивчали, і який період часу він охоплював. За цими даними зрозуміти ваш рівень володіння мовою неможливо. Як же це зробити? І як вчинити, якщо ви хочете підкріпити ваші знання спеціальним документом? У цьому випадку вам доведеться здати один з міжнародних іспитів і отримати дійсно вартий сертифікат з англійської мови міжнародного зразка.

Які бувають сертифікати з англійської мови

Міжнародні іспити з англійської мови засвідчують ваше володіння іноземною мовою на тому чи іншому рівні. Після здачі такого іспиту ви отримуєте сертифікат з англійської мови, який визнається навчальними закладами та роботодавцями англомовних країн. Так, щоб вчитися в закордонних ВНЗ, одних грошей недостатньо, вимагається документ, що підтверджує ваші знання англійської мови. Та ж ситуація складається з пошуком роботи закордоном. Роботодавець обов’язково попросить надати міжнародний сертифікат з англійської мови, а, може, проведе ще й додаткове тестування, що стосується вашої майбутньої спеціальності. В обох випадках підготовка повинна бути на вищому рівні, тому люди, які вивчають англійську мову, які в майбутньому хочуть знайти йому практичне застосування, намагаються здати хоча б один з міжнародних іспитів.

Міжнародних іспитів декілька:

  • TOEFL, перевіряючий американський варіант англійської мови, який визнають американські університети й коледжі.
  • IELTS, один з найавторитетніших іспитів з англійської мови, результати якого визнають більшість університетів Великобританії, Австралії та Нової Зеландії. Він розроблений Британською Радою, екзаменаційними центрами Cambridge ESOL та IDP: IELTS Australia.
  • KET, PET, FCE, CAE, CPE, BEC, TKT, ILEC, ICFE — іспити Кембриджського університету Cambridge ESOL, є «знаком якості» для будь-якого роботодавця і визнаються навчальними закладами англомовних країн.

Щоб отримати сертифікат з англійської мови одного з перерахованих вище іспитів, достатньо бути фінансово підготовленим і зареєструватися в міжнародних лінгвістичних центрах, які є у великих містах. Приймають ці іспити два рази на рік. Вивчайте цю мову і підтверджуйте свої знання та вміння сертифікатами з англійської мови. У цьому випадку ви зможете скористатися будь-якими можливостями, які вам відкриються.

 

Учням

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>