In Учням By Інна

Самовчитель англійської мови для початківців

Ви вирішили вивчати англійську мову самостійно. Рішення сміливе, адже для того, щоб самостійно пройти цей складний, але захоплюючий шлях потрібно віра в свої можливості і сила волі. Ви вже склали розклад своїх занять, і клятвено пообіцяли собі не відступати від нього ні на крок. Тепер саме час приступити до вибору навчального посібника, а саме до вибору самовчителя англійської мови для початківців.

Як вибрати самовчитель англійської мови для початківців

Від вибору навчального посібника на початкових етапах самостійного вивчення англійської мови залежить дуже багато. Було б непогано проконсультуватися у фахівця, але якщо ви керуєтеся тільки своєю думкою, зверніть увагу на наступні важливі пункти при виборі самовчителя англійської мови для початківців.

Самовчитель повинен містити вступний фонетичний курс, в якому мають бути представлені транскрипційні знаки, найбільш загальні правила читання і вправи на відпрацювання правил читання.

До самовчителю англійської мови для початківців повинен додаватися CD із записом вправ фонетичного курсу з паузами для повторень, так як вимова слід відразу вчити правильне, переучуватися пізніше набагато важче. Важлива річ — це повторюваність слів, тільки вона забезпечить запам’ятовування нових і повторення вже вивчених слів.

Самовчитель англійської мови для початківців має бути забезпечений граматичними поясненнями, написаними доступним для розуміння мовою. І, звичайно ж, обов’язково наявність вправ для відпрацювання отриманих знань в області граматики. Багатьох може розчарувати примітивність тим, пропонованих для вивчення, але ж осягнення великого завжди починається з малого, так що наберіться терпіння.

Зверніть увагу, що в кінці кожного уроку повинен бути присутнім словник нових слів, а також контрольні роботи після 3-4 пройдених занять. Не поспішайте пройти заняття як можна швидше, навіть якщо вам воно здасться легким, пам’ятайте, що важливо не кількість, а якість.

І не забувайте, що самовчитель англійської мови для початківців — не єдиний навчальний матеріал, який вам необхідно використовувати при вивченні мови. Практикуйте отримані знання при кожній можливості, читайте книги, слухайте аудіоматеріали та англійська мова стане ще однією вашої життєвої перемогою.

 

Учням

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>