In Науки By Вікторія

Сайти для вчителів англійської мови

Я сама є викладачем англійської мови. Зайнятися саме цією цікавою справою я вирішила ще в школі, тому не металася при виборі професії після закінчення середнього навчального закладу. Зізнаюся чесно, мені дуже не подобався навчальний курс наших шкіл, який пропонували нам, тодішнім учням. Більше того, я навіть примудрилася застати так нелюбимий мною курс, коли сама викладала англійську мову в школі кілька років тому. Зараз ситуація трохи змінилася, але різною мірою і не в усіх навчальних закладах. Хочеться вірити, що з розвитком інформаційних технологій, співпраці європейських країн ми все-таки станемо викладати цю мову так, щоб діти і дорослі ХОТІЛИ його вчити, а не терпіли як «обязаловку».


Мені, як викладачеві англійської мови, завжди хотілося користуватися сучасними матеріалами і посібниками, що я і намагалася втілити в життя. Крім цього, я прагнула привнести на мій урок англійської мови щось нове і запам’ятовується, будь то який-небудь захоплюючий тест, англійська кросворд, гра тощо. Безумовно, навчаючи англійської мови, ми закладаємо певну базу знань, які в подальшому будуть лише примножуватися і оновлюватися. У будь-якому випадку, можна той чи інший мовний матеріал пояснити і представити таким чином, що залишитеся задоволені і ви, і учень. Головне — бажання урізноманітнити навчальний процес.

Всім відомо, що книжкові магазини просто рясніють асортиментом книг, журналів і газет, посібників, таблиць і схем, які використовуються для навчання англійській мові. Мені б хотілося зупинитися на необмежених, до того ж доступних, ресурсах всесвітньої павутини. Бурхливий розвиток Інтернету сприяло тому, що кількість сайтів, присвячених англійської мови, перевалило за позначку «сотня мільйонів». У цьому легко переконатися, ввівши улюблене нами словосполучення «англійська мова» в будь-яку пошукову систему, наприклад Google. Як же зорієнтуватися у всьому різноманітті матеріалів? Знайти сайти для вчителів англійської мови, які будуть корисні саме вам. Так, це займе чимало часу, але надалі ви здорово заощадите при пошуку потрібної інформації. І ще один момент — намагайтеся використовувати тільки перевірені ресурси з перевіреним матеріалом, щоб надалі не спиратися на невірні правила та затвердження.

Вибираємо сайти для вчителів англійської мови

Я б хотіла згадати сайти для вчителів англійської мови, якими я користувалася або користуюся зараз. Може, ці рекомендації допоможуть вам, учителям англійської мови, оперативно знайти якісні додаткові матеріали для ваших уроків.

Безумовно, очолює мій список ресурсів сайт englishtips.org, який є кладезью корисної інформації. Тут ви знайдете будь підручник будь-якого видавництва, всілякі довідники, книги для читання та аудіювання, посібники з колекціями ігор, кросвордів, загадок, тематичних вправ і багато іншого. Впевнена, цей сайт стане найбільш відвідуваним вами.

Дуже цікавий і дочірній проект ресурсу englishtips — сайт, створений спеціально для вчителів англійської мови, під назвою busyteacher.org. Його основу складають всілякі таблиці, схеми і в цілому роздатковий матеріал, який охоплює всі процеси, використовувані нами в навчальному процесі: вивчення граматики, лексики, аудіювання, тренування письмовій та розмовної мови. Як деякі книги стають для викладачів настільними, нехай ці два сайти стануть настільними для вас.

Серед найбільш цікавих і корисних з погляду представленого на цих сайтах матеріалу є ресурси Британського посольства:

  • http://www.britishcouncil.org/ru/russia-english-teaching-online-resources.htm — online ресурси для вчителів, включаючи навчальні матеріали, статті, дискусії, публікації провідних авторів.
  • http://www.britishcouncil.org/learning-teaching.htm — ресурс англійською, що включає плани уроків і завдання на відпрацювання всіх видів мовної діяльності.

Обговорити будь-які питання навчання, отримати консультації методистів, дізнатися про новинки в світі підручників та навчальної літератури ви зможете на порталі для вчителів англійської мови: englishteachers.ru.

Необмежена кількість вже готових для друку уроків, завдань, карток ви виявите на сайтах esl-library.com і bbc.co.uk. Ці сайти цінні тим, що матеріал на них постійно оновлюється і доповнюється, таким чином, ви завжди будете в курсі всього нового, що виникає в англійській мові.

Ну, а якщо ви серйозно замислюєтеся про підвищення своєї кваліфікації не тільки в рідній країні, але і за кордоном, а також плануєте попрацювати вчителем англійської мови закордоном, відвідайте сайт для вчителів англійської мови teachabroad.com. Ви зможете дізнатися про програми навчання в будь-якій країні, а також про можливості роботи в тих же державах. Вам також буде корисна інформація про вимоги, що пред’являються для отримання певної посади або для стажування; матеріал для перевірки вашого рівня володіння мовою, відомості про вищих навчальних закладах, можливості подорожувати та ін.

Сайтів для вчителів англійської мови, правда, дуже багато, переглянути їх усі ніякому людині не під силу. Намагайтеся фільтрувати їх по потребі та корисності саме вам, але, в будь-якому випадку, будьте в курсі всіх нових віянь в мові і в навчальному процесі, а інформаційні ресурси інтернету вам у цьому допоможуть! Удачі!

 

Науки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>