In Матеріали By Світлана

Різдво в цифрах: 5 маловідомих фактів про чарівний святі

Сьогодні ми вирішили зупинитися на цікавих фактах, пов’язаних з Різдвом в Америці і по всьому світу, точніше, розповісти про Різдво в цифрах. Ми вже не раз говорили про історію цього свята. Зі статті «Різдвяні символи і традиції у Великобританії» ви зможете дізнатися про типові атрибутах будь-якого різдвяного святкування, а також невелику історію кожного символу цього свята! Також любителям копнути глибше в історію торжества раджу звернути увагу на статтю «Історія Санта Клауса. Who is Santa? ». Мені було дуже цікаво дізнатися, хто ж цей усміхнений бородань, а також познайомитися з командою його помічників.

Різдво по праву вважається головним святом року. Для того щоб оцінити масштаб святкування Різдва по всьому світу, давайте звернемося до цифр і статистикою, адже вони не можуть брехати.

Факт номер 1

More than three billion greeting cards are sent annually in the United States alone!

В одних тільки Штатах щорічно на це свято люди надсилають один одному близько трьох мільярдів листівок. Це дійсно чудова традиція, яка дозволяє людям передати частинку свого тепла тим, хто перебуває далеко. Може бути, це просто умовність, але такий маленький жест обов’язково намалює посмішку на обличчі одержувача. Докладну інструкцію про те, як скласти різдвяну листівку, читайте в нашій статті «New Year Post Cards. Пишемо новорічні листівки англійською мовою ».

Факт номер 2

«It’s a Wonderful Life» appears on TV more often than any other holiday movie!

Ми створюємо собі новорічний настрій за допомогою всіма улюбленого кіношедевру «Іронія долі, або З легкою парою». В Америці цю роль грає безсмертний і життєстверджуючий фільм Френка Капра «It’s a Wonderful Life» («Це чудове життя»). Якщо деякі думають, що «Іронія долі» — це досить старий фільм, то уявіть, фільму «It’s a Wonderful Life» 68 років в цьому році! Ось це довгожитель! І найдивніше, що кожен поважаючий себе ТВ канал (наприклад, NBC) показує цей фільм 2 рази в період свят. Дати показів відомі всім заздалегідь. І, незважаючи на те, що цей фільм є на DVD у всіх американців, люди із задоволенням проводять час біля телевізорів, повторюючи вивчені напам’ять репліки слідом за головними героями.

Факт номер 3

The movie «How the Grinch Stole Christmas» features more than 52,000 Christmas lights, about 8,200 Christmas ornaments, and nearly 2,000 candy canes!

Пам’ятайте знаменитого зеленого Гринча, який в силу своєї шкідливості не любив Різдво? Для зйомок у фільмі було задіяно 52000 різдвяних вогнів, +8200 новорічних прикрас і близько 2000 льодяників. Завдяки такій серйозній роботі над декораціями стрічка входить в десятку фільмів для створення правильного настрою на Різдво.

Факт номер 4

The average shopper walks 5 miles walking around stores, parking lots and malls!

Найприємніше в передріздвяною суєті — вибір подарунків. В середньому людина при купівлі подарунків проходить близько 5 миль (це близько 8 км!) По магазинах, щоб знайти той самий єдиний сюрприз, який хочеться вручити близькій людині у святковий вечір. Також працівники центрів статистики з’ясували, що в США напередодні Різдва кожну хвилину відбувається близько 5 340 покупок! Як отримали такі результати? Все просто. Саме стільки разів на хвилину покупці по всій країні користуються картками VISA, щоб розплатитися за товари. Завдяки такій активності покупців багато магазинів роздрібної торгівлі заробляють до 70% свого річного доходу від продажів на місяць перед Різдвом! Unbelievable, так би мовити! Про казкової традиції Різдвяний ринків читайте в нашій статті «Christmas markets. Різдвяні ринки ».

Факт номер 5

86% rated spending time with family and friends as the best thing about Christmas with only 7% quoting time off work, 4% food and drink and 3% presents!

Подарунки, покупки, вітальні листівки, фільми — не це головне у святкуванні, судячи з опитуванням, проведеним американськими вченими. Адже 86% опитаних стверджують, що найкраще в святі — це час з сім’єю. Далі слідують 7% респондентів, які вважають, що немає нічого кращого вихідних (складно з ними не погодитися). Їжа та напої займають головне місце у святкуванні всього у трьох відсотків опитаних. І замикають ланцюжок 3% людей, які найбільше люблять подарунки!

Пропоную також звернути увагу на цікаву підбірку фактів про Різдво, зібраних у відео.

 1. Over half of American pet owners will buy gifts for their furry friends this Christmas. They spend an average of $ 46.

  Близько половини американців, у яких є домашні тварини, подарують чотириногому другові подарунок на Різдво. У середньому американець витратить 46 $ на подарунок вихованцеві.

 2. There is a town in Indiana called Santa Claus.

  У Індіані є місто, яке називається Санта Клаус.

 3. Based on St. Nick, Santa was once a pale, thin figure. The red robed, white bearded Santa of today was developed for a Coca Cola Campaign.

  Санта Клаус, заснований на образі Св. Миколая, був худим і блідим. Нинішня червоний одяг і біла борода були розроблені для рекламної кампанії бренду Coca-Cola.

 4. Two weeks before Christmas is the most popular time for couples to break up — with Christmas day the least.

  Два тижні до Різдва — найпопулярніший час для розлучень. Сам день Різдва — саме непопулярне час для розлучення.

 5. Despite the tale of three wise men, the Bible never gives a number. Matthew’s Gospel refers merely to «wise men».

  Незважаючи на існування оповідань про трьох мудреців, у Біблії немає згадки точної кількості волхвів. У Євангелії від Матвія можна зустріти згадку просто «волхвів» (але не їх кількості).

 6. Washington Irving created the image of Santa’s sleigh. His popular stories spawned a Christmas revival in America.

  Вашингтон Ірвінг створив образ саней Санти. Його популярні історії відродили Різдво в Америці.

 7. The pilgrims renounced Christmas. From тисячі шістсот п’ятьдесят дев’ять to 1681 it was actually a crime to celebrate.

  Перші переселенці (пілігрими) відмовилися від Різдва. З 1659 по 1681 святкування Різдва було злочином.

 8. Rudolf the Red-Nosed Reindeer was created in 1939 as an advert for a department store.

  Червононосий олень Рудольф з’явився в 1939 році як частина реклами одного з магазинів.

 9. The Bible does not mention a date for Jesus birth. Many historians believe it was in spring.

  У Біблії не вказано дату народження Христа. Багато істориків вважають, що це сталося навесні.

 10. To visit every child on Christmas Eve, Santa would have to travel at 3,000 times speed of sound, visiting over 800 homes per second!

  Щоб потрапити до кожної дитини в переддень Різдва, Санте довелося б подорожувати зі швидкістю в 3000 перевищує швидкість звуку, відвідуючи близько 800 будинків в секунду!

У святкуванні Різдва можна знайти ще багато дивовижних фактів і традицій. Всі вони по крихтах збираються і передаються з покоління в покоління. Популярність новорічних свят легко пояснюється — всім нам іноді хочеться хоч крапельку чуда! Бажаю вам багато чудес в ці свята! Merry Christmas!

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>