In Матеріали By Інна

Розмовник англійської мови

На жаль, ми не в силах передбачити, що станеться з нами в житті, які вміння та навички нам знадобляться, а які будуть припадати пилом на полицях наших можливостей. Іноді ми опиняємося в такому положенні, перебувати в якому ми не розраховували. Ще вчора ви наївно вважали, що англійська мова вам ні до чого, а сьогодні ви відчуваєте почуття крайнього дискомфорту від відсутності можливості повноцінного спілкування з носієм мови. На допомогу в подібній ситуації прийде винайдена винахідливими людьми книга під назвою «розмовник».

Чим допоможе розмовник англійської мови

Що являє собою розмовник англійської мови? Це збірка найбільш вживаних фраз, розмовних кліше, застосовних до найбільш загальних життєвих ситуацій. Іншими словами, це мінімальний словниковий запас, використовуючи який, людина, перебуваючи в ситуації необхідності спілкування англійською мовою, зможе мало-мальськи порозумітися. Розмовник англійської мови, як правило, забезпечений російською транскрипцією англійських слів>. Про якість вимови при використанні подібної транскрипції говорити не доводиться, але краще бути наполовину понятим, ніж незрозумілим зовсім.

Розмовником англійської мови сьогодні є не лише книга. Існує безліч навчальних комп’ютерних програм, які обіцяють, що ви заговорите англійською мовою мінімум через місяць. Подібні програми по суті своїй побудовані за принципом розмовника англійської мови. Вам пропонуються найбільш типові фрази і вирази на різні побутові теми з можливістю їх прослуховування. Використовуючи ці фрази як підстановочні, ви зможете висловити ту чи іншу думку, але, на жаль, використання розмовника англійської мови не може гарантувати вам того, що ви з легкістю зрозумієте співрозмовника, якщо його знання будуть виходити за рамки розмовника. Для цього вам знадобляться більш глибокі знання.

Словом, розмовник англійської мови — це відмінне рішення проблеми спілкування, наприклад, в туристичній поїздці, але якщо використання іноземної мови виходить за рамки розважальної області, вам доведеться вибирати інший шлях оволодіння англійською мовою.

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>