In Матеріали By Вікторія

Римування англійською мовою

Будь вчитель англійської мови зазвичай стикається з питанням: «Як же урізноманітнити свої уроки і привнести в них щось веселе, але водночас і корисне?» Адже будь-хто погодиться, що немає нічого гіршого монотонності і відсутність інтересу. У цьому випадку і вчитися не так вже й хочеться. А що говорити про дітей? Їм взагалі подавай все в пісні і танці, лише тоді вони ефективно засвоять матеріал.

А якщо ви вивчали або зараз вивчаєте англійську мову, чи стикалися ви з ситуацією, коли ви ну ніяк не в змозі запам’ятати які-небудь слова чи граматичні категорії, як би не намагалися? Впевнена, що стикалися. Як же бути в даному випадку? Який вид діяльності використовувати, щоб поєднати приємне з корисним?

Вам допоможе заучування рифмовок англійської мови. Римування — це певний порядок, система чергування рим в невеликих віршах. Рими в них засновані на співзвуччі слів, їх ритмічних особливостях і закінченнях. Чому саме римування англійською мовою? Тому що вони виконують відразу кілька функцій, а, значить, несуть в собі необхідну смислове навантаження.

По-перше, римування англійською мовою допомагають з легкістю освоїти певний лексичний матеріал, в них відбитий. По-друге, граматичні римування англійською мовою допомагають закріпити необхідний мінімум в такій важкій області, як граматика англійської мови. По-третє, римування сприяють вдосконаленню артикуляції звуків англомовного мовлення. Англійська мова не є нам рідним, і над вимовою в цій мові доводиться довго і наполегливо працювати, щоб домогтися відповідного результату. Римування англійською мовою зручні і в цьому випадку. Вони в змозі попрацювати як над кожним окремим звуком, так і над вимовою їх в різних комбінаціях. Паралельно йде вироблення правильної інтонації, що містить потрібні паузи, чергування низхідних і висхідних тонів мови.

А в цілому, римування англійською мовою — це засіб активізації та настрою учнів на роботу, так як, виконані у вигляді віршиків або пісеньок, вони допомагають зняти напруженість і скутість. Тільки не подумайте, що римування англійською мовою створюються лише для дітей. Людина будь-якого віку обов’язково підбере собі щось своє, те, що без проблем залишиться в його пам’яті надовго.

Які бувають римування англійською мовою?

Римування англійською мовою бувають фонетичними, тематичними і граматичними. Фонетичні римування призначені для відпрацювання правильної вимови певних звуків. Наприклад, римування для звуків [w], [d]:

Whether the weather be cold
Or whether the weather be hot.
We’ll weather the weather
whether we like it or not.

Тематичні римування визначають собі за мету розширення і закріплення словникового запасу, так як кожна з них включає деяку кількість лексичних одиниць. Наприклад, у цій римуванню англійською мовою крім назв частин тіла присутні і числівники, які також необхідно заучувати:

Ten little fingers,
Ten little toes,
Two little ears
And one little nose,
Two little eyes
That shine so bright,
One little mouth
To kiss Mummy «Good night!»

Граматичні римування є дуже гарною підмогою в процесі навчання, так як допомагають нехай і у віршованій формі запам’ятати різні граматичні особливості англійської мови. Особисто мені дуже подобаються римування англійською мовою, завдяки яким легше запам’ятовуються три форми неправильних дієслів. Цих рифмовок багато, тому при бажанні ви можете ознайомитися з ними за наступним посиланням.

Якщо ви подивитеся на римування англійською мовою, які стосуються неправильних дієслів, ви побачите, що це повноцінні вірші російською мовою, що містять в собі вкраплення матеріалу англійської мови. Такі римування не менш популярні, ніж просто англомовні. Адже в цьому випадку інформація представлена ​​рідною мовою, а, отже, органічно вписані в них англійські слова і поняття засвоюються ще легше. Наприклад, римування про дієслово to be:

Якщо хтось є якийсь
Не забудь поставити is:
Петя рослий — Pete is tall
Ящик малий — The box is small.

Якщо ви зацікавитесь римуваннями англійською мовою, ви з легкістю знайдете їх серед ресурсів інтернету: maminashkola.narod.ru, fun4child.ru, englishforkids.ru та інші.

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>