In Граматика By Вікторія

Речення англійською мовою

Одиницею мови, яка виражає закінчену думку, має певну граматичну форму і інтонацію, є пропозиція на англійській мові (the Sentence). Розділ граматики, іменований синтаксисом (syntax), вивчає пропозиції англійською мовою. Ми всі говоримо пропозиціями, тому побудова граматично і лексично правильних висловлювань є запорукою доброї англомовного мовлення. Принципи побудови речень англійською мовою викладені в однойменній статті.

Речення англійською мовою можна охарактеризувати з точки зору їх структури і мети висловлювання. Як відомо, за метою висловлювання ми маємо розповідні (declarative), наказові (imperative), питальні (interrogative) пропозиції, кожне з яких може бути ще негативним (negative) або знаком оклику (exclamatory). Структура речень англійською мовою пропонує нам прості (simple), складносурядні (compound) і складнопідрядні (complex) пропозиції. Прочитати про це докладніше ви зможете в статті «Типи речень в англійській мові». Певний тип складнопідрядних речень в англійській мові виведений в окремий розділ «Умовні пропозиції».

Безумовно, щоб добре орієнтуватися в складанні речення англійською мовою, вам необхідно чітко знати його головні і другорядні члени речення (main / secondary parts of the sentence). На блозі вашій увазі представлені статті про підмет і присудок.

Вивчивши запропоновані статті, ви без сумніву навчитеся грамотно висловлювати свої думки у формі речень англійською мовою!

 

Граматика

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>