In Матеріали By Вікторія

Реклама англійською мовою

Навряд чи хтось зараз буде сперечатися з виразом, що «Реклама — двигун торгівлі!» Саме реклама сприяє тому, що ми дізнаємося про нові продукти або послуги. Ніхто не може існувати без реклами. Ні організація, що надає певні послуги, ні компанія, що займається виробництвом певних товарів, що не будуть популярними, якщо про них не дізнається якомога більше людей. А саме цієї мети і служить реклама. Згідно енциклопедичного тлумаченню, реклама — це інформація, яка поширюється будь-яким способом, в будь-якій формі і з використанням будь-яких коштів, адресована невизначеному колу осіб та спрямована на привернення уваги до об’єкта рекламування. Таким чином і здійснюється просування певного товару на ринку.

Так як ми вивчаємо англійську мову, значить, і говорити будемо про рекламу англійською мовою. Як же може допомогти реклама англійською мовою у вивченні цього іноземної мови? Перш за все, звернемося до переведенню слово «реклама» на англійську мову. На слуху два слова, що позначають рекламу англійською мовою. Перше advertisement (ad) — це оголошення, реклама, анонс. Я б назвала це поняття загальним, визначальним будь-який вид реклами. Часто цим словом позначають рекламу в друкованій продукції. А друге commercial покликане бути поняттям приватним і визначати рекламу, озвучену по радіо чи показану по телебаченню.

Дивимося рекламу англійською мовою

Перегляд реклами англійською мовою вельми корисний. Мова зараз не йде про майбутніх маркетологах або бренд-менеджерах, оскільки перегляд реклами англійською мовою є їх прямим обов’язком. Що стосується всіх інших … По-перше, переглядаючи рекламу англійською мовою, ви за допомогою такого своєрідного аудіювання тренуєте навик сприйняття англомовного мовлення, намагаючись зрозуміти, що ж все-таки рекламують. По-друге, ви завжди в курсі новинок (товарів і послуг), які пропонують жителям країни, чию рекламу ви дивитеся. І, нарешті, реклама англійською мовою, може бути, допоможе вам оцінити «тонкий» гумор її творців.

До речі, про гумор. Смішна або весела реклама англійською мовою є однією з найпоширеніших у багатьох країнах. Саме з неї я б порадила почати знайомство з рекламою англійською мовою. Приплив гарного настрою вам забезпечений. Часом тільки здогадуєшся, що спонукало її авторів створити такий «шедевр». Існує навіть програма, освящающая найсмішніші рекламні ролики англійською мовою за рік. Наприклад, на сайті dragme.tv ви можете завантажити два випуски цієї передачі (з рекламою за 2008 і 2009 роки) і повною мірою насолодитися винахідливістю творців представлених рекламних роликів.

Якщо ж ви не прагнете роздобути таку передачу, відвідайте один з нижчеперелічених сайтів, присвячених рекламі англійською мовою, вірніше, її самим смішним варіантами. Вам вдасться поєднати приємне (гарний настрій від перегляду) з корисним (вивчення англійської мови).

  • funny-commercials.net — цей ресурс має кілька категорій, в яких представлена ​​найрізноманітніша, але «весела» реклама англійською мовою
  • veryfunnyads.com і funny-commercials.org — в принципі те ж саме, багатий вибір смішних рекламних роликів
  • funniest-commercials.net — веселі зображення (постери), що рекламують ту чи іншу продукцію

Безумовно, це не весь список ресурсів з рекламою англійською мовою. Це лише найпопулярніші сайти, відвідавши які ви зрозумієте, що рекламувати можна що завгодно і як завгодно. Урізноманітніть вивчення англійської переглядом реклами та оцініть творчість її творців!

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>