In Матеріали By Вікторія

Радіо англійською мовою онлайн

Можна питання? А ви любите радіо і якщо так, як часто його слухаєте? А, може, вам зовсім байдуже це засіб масової інформації, і ви вважаєте марною тратою часу прослуховування будь-яких передач або музичних композицій по радіо? Незалежно від того, подобається вам радіо чи ні, ви навряд чи оскаржите той факт, що часом радіо дуже виручає і розважає, коли нам це так необхідно. Наприклад, в дорозі куди-небудь, особливо, якщо дорога довга. Або за відсутності того ж горезвісного телевізора. На радіо завжди можна почути свіжі новини і найпопулярніші пісні, тому молоді виконавці мріють звучати на хвилях якого-небудь відомого радіо.

Особисто я бачу в радіо одні плюси. Для мене дуже важливо бути завжди в курсі подій або новинок в будь-якому місті. І багато чого для цього не потрібно — зараз радіо можна абсолютно спокійною слухати за допомогою мобільного телефону. Але чому б не поєднати приємне з корисним, і скажу більше, цікавим заняттям? Йдеться про прослуховування не тільки радіостанцій нашої держави, але практично всього світу. Наш рівень розвитку інформаційних технологій дозволяє робити це, навіть не виходячи з дому і не відриваючись від всіма улюбленого комп’ютера. І все завдяки Інтернету.

Ми з вами вивчаємо англійську мову, так давайте спробуємо присвятити частину нашого часу прослуховуванню радіо англійською мовою онлайн. Благо у всесвітній павутині абсолютно не проблема знайти в принципі будь-яку радіостанцію будь-якої держави у всьому світі. Звичайно, якість її мовлення буде залежати від ваших мережевих параметрів і особливостей вашого Інтернету, але все-таки тільки задумайтеся … .Ви в змозі почути новини і музику з будь-якої частини світу, Ви можете звернути увагу на мову і вимову, з яким говорять провідні на радіо, ви можете бути в курсі всіх подій, що відбуваються за кордоном, так би мовити, з перших вуст, поки вони ще не дійшли до нас і наші перекладачі їх не оформили.

Радіо англійською мовою онлайн — це невичерпне і невичерпне джерело корисної інформації для людини, яка не просто вивчає англійську по Скайп, на курсах або самостійно, але і прагне відточувати своє вміння сприймати на слух красиву і чітку англомовну мову. Адже, як правило, те, що ми вчимо, не завжди є тим, що ми чуємо в нормальному побіжному розмові. А все тому, що багато в безперервному потоці слів, словосполучень і пропозицій звучить інакше, і нам здається, що це просто якийсь неймовірний потік слів, в якому нічого не можна розібрати.

Насправді, зрозуміти те, що говорять ведучі на радіо англійською мовою можна, і ви самі з подивом це відзначите. Просто на все потрібна практика. Якщо ви будете слухати англомовне радіо хоча б по хвилин 30-40 в день, через пару тижнів ви побачите, що вже не тільки розбираєте слова, але й чуєте повноцінні пропозиції, та й в цілому, розумієте зміст того, про що говорять. Тільки треба не лінуватися, а включати радіо англійською мовою онлайн як тільки у вас видається вільна хвилинка.

Я, наприклад, в силу того, що часто працюю за комп’ютером, віддаю перевагу онлайн радіо англійською мовою, яке фоном залишається зі мною практично постійно. Коли я відволікаюся або роблю паузи в роботі, я із задоволенням слухаю, про що йде мова. Якщо дозволяє вільний час, я просто відпочиваю разом з радіо англійською мовою онлайн, звертаючи всю мою увагу саме на нього. Вам може здатися, що такими способами неможливо нічого осмислити, сприйняти і запам’ятати. Запевняю вас, це судження помилкове.

Як би ви не слухали радіо англійською мовою, на обличчя тільки позитивний ефективний результат. Чим краще ви будете сприймати англомовну мову, тим впевненіше ви будете себе почувати в розмові зі співрозмовником, так як ви будете розуміти, про що він говорить. Відповідно тим якісніше буде відтворена вами мова у відповідь, так як прослуховування радіо англійською мовою онлайн так чи інакше збільшить ваш активний і пасивний словниковий запас, скоректує правильну вимову англійської мови, допоможе позбутися акценту і навчить необхідної інтонації.

Є люди, які вивчають англійську мову, які воліють дивитися і слухати що-небудь, озброївшись ручкою і блокнотом, записуючи кожне незрозуміле слово, яке відразу ж піддається пошукам у словнику. Безумовно, це продуктивний вид діяльності. Але він також нудний і не цікавий. Дуже скоро вам набридне постійно ритися в книгах і зошитах, прагнучи запам’ятати кілька слів, але при цьому, не втримавши в голові весь сенс сказаного. Тому, як мені здається, краще намагатися сприймати мову по радіо англійською мовою онлайн в цілому, до якого-небудь часу, не звертаючи на одиничні сумнівні або незрозумілі ділянки мови. Надалі ви обов’язково почуєте, які саме слова чи висловлювання там звучали.

Для прослуховування online -радіо англійською мовою нам потрібен тільки Інтернет. Якщо з цим проблем не виникає, можете сміливо переходити за вказаними нижче посиланнями, які представляють найбільш відомі і популярні радіостанції різних країн, і з задоволенням слухати те, що вони пропонують. Ось деякі з них:

  • live-radio.net — перелік радіостанції США, Європи та Азії.
  • bbc.co.uk — сім радіостанції всесвітнього мовного каналу BBC (Великобританія).
  • npr.org — National Public Radio (США).
  • zozanga.com — список радіо англійською мовою онлайн для вивчають англійську як другу мову.
  • edition.cnn.com — радіостанції CNN (США).
  • lbc.co.uk — London’s Biggest Conversation (Великобританія).
  • voanews.com — найпопулярніше радіомовлення із США — «Голос Америки».

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>