In Матеріали By Вікторія

Про спорт англійською мовою

Ми всі мріємо виглядати чудово — струнко, підтягнуто (look slender / fit / slim) — і всі хочемо мати відмінне здоров’я (health), яке дозволило б прожити досить довго. Саме цим цілям і служить фізична культура і спорт (physical culture and sport). Зазвичай, коли нам задають питання «А чи подобається вам спорт?», Ми без паузи відповідаємо позитивно. Хоча в розумі представляємо перегляд спортивних передач (sportcasts) і змагань (competitions) по телевізору. Тим не менш, здоровіше і красивіше від цього ми не стаємо. Потрібно займатися спортом (take up sport), вибравши собі щось до душі. Комусь подобається бігати вранці (jogging) робити ранкову зарядку (morning exercises), хтось любить кататися на ковзанах (ice-skating), а для кого-то немає нічого кращого командної гри (team game). Головне — це користь для нашого організму. А так як тема здорового способу життя (healthy mode of life) дуже актуальна останнім часом, інформація про спорт англійською мовою вам обов’язково знадобиться.

Види спорту в англійській мові

Ми можемо умовно розділити наше суспільство не дві групи: ті, хто просто займається спортом, і ті, хто займається ним професійно, як правило, з молодих років. Останні ставлять своєю метою в житті перемогти (win) у міжнародних змаганнях (international competitions), стати призером Олімпійських Ігор (become a winner of Olympic Games), побити світовий рекорд або встановити новий (break / set a record). В цілому, видів спорту дуже багато (включаючи олімпійські), але нам будуть цікаві найпопулярніші. У легкій атлетиці (athletics) це біг (running), стрибок у довжину і стрибок у висоту (long / high jump), стрибок з жердиною (pole-vault), метання диска і списа (discus / javelin), їзда на велосипеді (cycling ). До зимових видів спорту ми відносимо катання на лижах (skiing) і згадане фігурне катання. З водою пов’язані плавання (swimming), дайвінг (diving), віндсерфінг (windserfing), плавання під вітрилом (sailing). З командних ігор назвемо футбол (football / soccer), баскетбол (basketball), волейбол (volleyball), бейсбол (baseball), гольф (golf), крикет (cricket), теніс (tennis), бадмінтон (badminton), хокей (hockey) .

Що ще потрібно знати про спорт в англійській мові?

У цій статті ми не будемо перераховувати всі спорядження та обладнання, необхідне для спортивних заходів, хоча базову лексику все-таки знати потрібно. Також варто запам’ятати трьох дієслова, які вживаються з різними видами спорту:

  1. DO (athletics, diving, gymnastics, motor racing and etc.)
  2. GO (cycling, skiing, swimming, horse riding, ice-skating, windserfing, sailing and etc.)
  3. PLAY (party games)

Говорячи про спорт англійською мовою, ми також часто використовуємо такі дієслова, як перемогти (win), програти (lose), побити в рахунку (beat), розгромити (defeat). До речі, не забувайте, що рахунок — це score. А назви спортсменів, що займаються тим чи іншим видом спорту можна утворити, додавши до виду спорту суфікс — er: footballer (футболіст), swimmer (плавець), high-jumper (стрибун у висоту), tennis-player (тенісист) and etc. А от наступні краще запам’ятати напам’ять: canoeist (весляр на каноэ), cyclist (велосипедист), mountaineer (альпинист), jockey (жокей), archer (лучник), gymnast (гимнаст).

Про спорт в англійській мові можна говорити нескінченно. І не важливо, чи робите ви тільки гімнастику або хочете стати багатообіцяючим спортсменом (sportsman of great / high promise), ви завжди будете в хорошій формі (be in training), а значить, здоров’я вас не підведе!

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>