In Матеріали By Вікторія

Продукти англійською мовою

У статті Їжа на англійській мові ми виділили основні розділи, вивчивши які ви зможете вільно висловлювати свої думки та вподобання в цій галузі. Цей розділ буде присвячений продуктам англійською мовою, тобто святая святих кулінарного процесу, адже саме їх ми і вживаємо в їжу. Продуктів безліч і кожен має свою назву, а, значить, вам буде необхідно запам’ятати велику кількість інформації. Ми ж познайомимося з найбільш поширеними з них.

Продукти англійською мовою: фрукти, овочі, м’ясо і риба

В даний час супермаркети пропонують широкий асортимент продуктів, включаючи екзотичні овочі (vegetables) і фрукти (fruit), делікатесні варіанти м’яса (meat) і риби (fish), різноманітні борошняні вироби (pastry), а також всілякі кулінарні шедеври. Щоб добре орієнтуватися в пропонованому товарі або з легкістю приготувати страву з англомовного рецептом, вам необхідно знати, як називаються продукти англійською мовою. Почнемо з овочів і фруктів. Хтось любить квасолю (beans), капусту (cabbage, cauliflower — кольорова капуста), буряк (beet), кукурудзу (corn) і огірки (cucumbers), а комусь до душі картопля (potato), помідори (tomato), морква (carrot), кабачки (zucchini) і горох (peas). Чи не випускаємо з уваги також баклажан (egg plant), цибуля (onion), часник (garlic) і перець (pepper). На десерт підійде фруктовий салат, в якому будуть добре виглядати ягоди (berries), апельсин (orange), персик (peach), банан (banana) і ківі (kiwi). А салат, зроблений з ананаса (pineapple), полуниці (strawberry) або вишні (cherry), абрикоса (apricot) і сливи (plum) придбає зовсім інший смак. Лимон (lemon), яблуко (apple) і виноград (grape) у нас стоять окремо. Ну і як же без дині (melon) і кавуна (watermelon)! До речі, існує безліч ідіом з назвами продуктів англійською мовою. Наприклад, «like two peas in a pod» або «go bananas» переводяться «як дві краплі води» і «збожеволіти». Дізнатися інші ідіоматичні вирази ви зможете в розділі Фразеологія на нашому сайті.

Переходимо до м’яса, риби і молочним продуктам. Як правило, м’ясні страви готують зі свинини (pork), яловичини (beef) або баранини (mutton). Птах (poultry) є дієтичним продуктом, а дичину (game) зовсім екзотикою. Ну а майже всі ми їмо ковбасу та сосиски (sausage). Деякі вважають за краще м’ясу рибу і морепродукти (sea food). Приготування багатьох страв не обходиться без використання вершкового (butter) і соняшникової олії (sunflower oil), яєць (eggs). Діти обожнюють морозиво (ice-cream) і шоколад (chocolate), але не люблять молоко (milk), сир (cheese) і кашу (cereal / porridge). Продукти англійською мовою включають також спеції (herbs and spiсes) і напої (drinks). Ми не уявляємо своє життя без солі (salt) і цукру (sugar), а часом і без всіляких приправ (seasoning, relish). А будь пиріг (pie) або торт (cake) містять в собі борошно (flour). Що вже говорити про хліб (bread), який усьому голова! З напоїв слід назвати мінеральну воду (mineral water), чай (tea), кава (coffee), алкоголь (alcohol drinks, liquor).

Безумовно, це не весь перелік продуктів англійською мовою. Для того щоб більш детально вивчити кожну категорію продуктів потрібно не одна стаття! Проте, представлений матеріал допоможе вам зорієнтуватися у сфері кулінарного мистецтва! Дерзайте!

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>