In Матеріали By Інна

Програми для вивчення англійської мови

На додаток до найрізноманітніших підручниками, граматичним пособиям і словникам, існує велика кількість комп’ютерних програм для вивчення англійської мови. Як і у випадку вибору підручника, тут також необхідно чітко визначити, для чого вам потрібна програма: для навчання дитину англійської мови, для вивчення англійської мови в режимі «інтенсив» або для загального ознайомлення з мовою.

Особливості програм для вивчення англійської мови

Програми для вивчення англійської мови в основі своїй мають один загальний недолік, який полягає в обмеженості кількості матеріалів. В більшості своїй, програми присвячені заучування слів і являють собою мовні ігри.

  • BX Language acquisition. Ця програма призначена для заучування іноземних слів, зібраних у словники. Вона дозволяє заучувати написання і вимова англійських слів як в режимі питання-відповідь, так і в режимі диктанту. Ви зможете складати свої словники з завданнями або використовувати готові.
  • English Grammar In Use. Ця програма являє собою курс граматики англійської мови, що складається з 130 уроків, кожен присвячений вивченню певної граматичної теми. Кожен урок складається з двох частин: теоретичної, де на прикладах пояснюється тема уроку, і практичної, використовуваної для перевірки знань.
  • Hangman. Це гра з відгадування слів або виразів.
  • Trolley Dash. Ця програма прекрасно сприяє запам’ятовуванню споживчих товарів в ігровій формі.
  • Професор Хіггінс. Англійська без акценту! Ця навчальна програма для вивчення англійської мови складається з двох курсів: курсу фонетики і курсу граматики. Учень має можливість порівнювати свою вимову з оригіналом не тільки на слух, але й візуально, за системою графічного відображення звуку на екрані монітора. Курс граматики складається з 130 уроків. Кожен урок розкриває певну граматичну тему.
  • 1С: Освітня колекція. English Platinum 2000. Програма для самостійного вивчення англійської мови. Містить повнометражний фільм англійською мовою My Fair Lady, 78 діалогових уроків, 174 загальноосвітніх тексту. Розділ «Словник» містить 15680 слів, з них 4 127 ілюстроване. Навчання проходить послідовно: запам’ятовування слів, перевірка запам’ятовування слів, набір на клавіатурі, відпрацювання вимови. Також містяться навчальні розділи «Граматика» і «Фонетика».

Повноцінні навчальні мультимедійні програми для вивчення англійської мови повинні бути спрямовані на розвиток усіх чотирьох мовних умінь і повинні охоплювати всі шість рівнів. У цьому напрямку використовуються програми English Discoveries, Dynamic English і English Express. Але через досить високої ціни, ці програми доступні не кожному учню.

Це далеко не весь список існуючих програм для вивчення англійської мови. Більш докладно про них ви зможете дізнатися тут:

  • falsefriends.ru — комп’ютерні програми для вивчення англійської мови
  • enative.narod.ru — безкоштовні програми-помічники у вивченні англійської мови
  • laem.ru — Програми для вивчення англійської мови

Але головне, пам’ятайте, що якими б чудовими були програми для вивчення англійської мови, не коштувати забувати про важливу роль живого спілкування.

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>