In Матеріали By Вікторія

Природа англійською мовою

Природа (nature) — це зовнішній світ, який нас оточує, тобто все, до витворення чого не докладав руку чоловік. Природа буває живий (animate nature) і неживої (inanimate nature). Жива природа представлена ​​п’ятьма царствами організмів: рослини (the vegetable world / flora), тварини (the animal world / fauna), гриби (fungi), бактерії (bacteria) і віруси (viruses). До неживій природі відносяться повітря (air), вода (water), земля (land), хімічні елементи (chemical elements), небесні тіла (stellar / celestial bodies), зірки (stars) і т.д.

Сама тема «Природа англійською мовою» має на увазі наявність знань в кожній з перерахованих областей (крім бактерій і вірусів). Якби ми задалися метою освятити їх усі в даній статті, у нас вийшов би своєрідний підручник з природознавства з великою кількістю лексики, виразів, ідіоматичних фраз, віршів і т.д. Тому, щоб не перетворювати статтю в підручник, ми лише виділимо основні моменти, спираючись на які можна розповісти про природу англійською мовою.

Розповідаємо про природу англійською мовою

Зазвичай, коли нас просять розповісти про природу англійською мовою, мають на увазі надання деякої інформації про природу краю, в якому ми живемо. Візьмемо це за основу. Але, звичайно, краще знати більше про природу та її стан в усьому світі.

Почніть свою розповідь про природу англійською мовою з короткого опису міста та місцевості (region), в якій ви живете. Назвіть рельєф місцевості (terrain / relief), позначаючи гори (mountains), хребти (mountain ranges), пагорби (hills), скелі (rocks), лощини (hollows), якщо вони є. Можна торкнутися наявності природних ресурсів (natural resources). Наприклад, чорних і кольорових металів (ferrous / non-ferrous metals), дорогоцінних металів (precious metalssilver, gold, platinum), графіту (graphite), міді (copper), цинку (zinc) і т.д. Добре підійде вираз: Наш регіон багатий корисними копалинами — Our region is rich in mineral resources. Не забудьте згадати низовини — поля (fields), долини (valleys), луки (meadows).

Далі буде доречним розповідь про водні джерела (water sources) і водоймах (water basins) вашій місцевості — річках (rivers), озерах (lakes), ставках (ponds), водоспадах (waterfalls). Природа англійською мовою включає інформацію про рослинний світ регіону: лісах (forests), що ростуть в них і в цілому переважаючих на даній території деревах (trees), чагарниках (bushes / shrubs), кольорах (flowers), травах (herbs), грибах ( mushrooms), ягодах (berries). Було б чудово, якби ви назвали їх, але в цьому випадку вам потрібен словниковий запас в області рослин. Плавно перейдіть к фауні — перерахуйте кілька видів тварин (animals). Присвятіть кілька пропозицій птахам (birds).

Розповідаючи про природу англійською мовою, а саме про флору і фауну, постарайтеся логічно перейти до опису клімату регіону (climate). Корисна інформація про погоду (weather) в цілому і про погодні умови (meteorology / weather environment) чотирьох пір року окремо (four seasons of the year). Адже саме кліматичний пояс (climatic zone / region) і його особливості сприяють тому, що на даній території існують ті чи інші рослини і тварини. Що трапляються природні явища (natural phenomena) теж будуть не зайвими (полярне сяйво — aurora polaris / polar lights, блискавки — lightning, туман — fog, зоряний дощ — meteor shower, веселка — rainbow).

Закінчуючи розповідь про природу англійською мовою, підкресліть, що її потрібно зберігати і оберігати (to protect), і назвіть способи захисту навколишнього середовища (environmental protection). Адже багато видів тварин і рослин або зовсім зникли (disappeared), або перебувають під загрозою зникнення (endangered species), а тому занесені до Червоної книги (Red Data Book).

Щоб уявити тему «Природа англійською мовою» необхідно не тільки добре знати англійську, а й багато знати про місцевість, в якій живеш. Тому варто вчити біологію та географію!

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>