In Учням By Інна

Початкові уроки англійської мови

Початок о будь-якій справі — це найголовніше. Англійська мова — як океан. У якому місці пірнути, щоб не потонути і навчитися плавати, по можливості із задоволенням і без зусиль? Де зловити протягом, щоб саме винесло на висоти пізнання мови? На жаль, щоб навіть зловити такий перебіг, потрібно докласти зусиль. Так що краще: поступово заходити у вир знань або відразу і з головою?


Принципи початкових уроків англійської мови

З чого почати? Відповім просто — кому що підходить. Когось потрібно закинути глибше, захоче — випливе, а когось треба поступово привчати до складнощів. На мій погляд, краще не лякати, краще поступово. З чого ми починаємо, зустрічаючи нову людину? Звичайно зі знайомства. Що може бути потрібніше і простіше, ніж навчити людину представлятися і знайомити інших людей один з одним. У цих простих діалогах на початкових уроках англійської мови учні дізнаються чимало про граматику англійської мови. Наприклад, що можна почерпнути з наступного простого діалогу?
— Hello. I’m Tom. What’s your name?
— My name’s Maria. Hello Tom.
— Hello Maria.

Масу нового! Учень знайомиться з особовим займенником I — я і з тим, що воно завжди пишеться з великої літери, незалежно від його місця розташування в реченні; c двома присвійними прикметниками your — твій, твоя, твоє, і my — мій, моя, моє. Дізнається, що в англійській мові відсутня, як така, категорія роду. Вивчає форму Present Simple дієслова to beis — і питальне слово what. Чимало всього лише для елементарного діалогу.

Також без праці на початкових уроках англійської мови запам’ятовуються країни, в назвах яких непогано відпрацьовується вимова і одне з правил вживання артиклів, а саме, що з назвами більшості власних назв артиклі не вживаються.

Початкові уроки англійської мови познайомлять з числівниками і з тим, що з кількісними числівниками не вживаються артиклі в англійській мові. Крім того, на початкових уроках учні дізнаються правила утворення множини іменника.

Список інтернаціональних слів, таких як television, interview, tourist, виявляє факт наявності деякого англійського словникового запасу в учнів, про який вони і не підозрювали.

Як показує практика, початкові уроки англійської мови повинні бути побудовані за принципом від простого до складного, що, на мою думку, працює більш ефективно, ніж інтенсивні методи. Елементарні вправи на початкових уроках англійської мови дозволять не тільки закріпити ази граматики, а й наочно переконають учнів, що англійська мова не складніше таблиці множення, так що лякала нас в дитинстві.

 

Учням

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>