In Науки By Інна

Позакласний захід з англійської мови

Майже жодного заняття в школі не чекають так, як позакласного заходу. Відхід від системи «запитали — відповів — отримав оцінку», «запитали — не відповіли — отримав оцінку, але гірше» значно розкріпачує учнів. Крім того, позакласні заходи сприяють не тільки прояву ініціативи, а й активної участі учнів.

Позакласний захід з англійської мови як форма навчально-виховного процесу

Будь-який захід, шкільне чи ні, складається з трьох етапів: підготовчий етап, проведення заходу і, звичайно ж, підведення підсумків. Найпоширеніша форма проведення позакласного заходу з англійської мови в середньо освітній школі — це проведення тижня англійської мови. Для успішного проведення залучають різні вікові категорії учнів.

Підготовчий етап

Позакласний захід з англійської мови в середній школі починається з підготовки всіх заходів. Для вибору теми необхідно враховувати не тільки вік, рівень володіння англійською мовою, а й інтереси, здібності учнів. Приміром, проведення тижня англійської мови передбачає випуск газет. Найбільш ефективно цю роботи виконають учні, які цікавляться живописом і журналістикою. Цей вид роботи дозволить їм відчути себе на початковому етапі обраної майбутньої професії, і, звичайно ж, проявити свої здібності в ній. Дозвольте їм самим вибрати тему. Якщо їм знадобиться допомога, порадьте звернутися до викладача, з предметом якого пов’язана тема статті. Також дуже часто проводяться різні виставки, приурочені до тижня англійської мови.

Етап проведення

Проведення позакласного заходу з англійської мови — це безпосередньо відкриття всіх виставок, проведення вікторин, рольових ігор. У ці дні досить непогано було б запросити батьків учнів. Діти розкриваються в творчому плані, і нерідко батьки дізнаються своїх дітей з іншого боку. І дуже часто ці відкриття приємні.

Етап підведення підсумків

Для підведення підсумків тижні зазвичай використовується випуск інформаційного бюлетеня. Це вже швидше цікаво для адміністрації, ніж для учнів.

Участь в позакласному заході з англійської мови дозволяє і учням, і вчителеві поглянути один на одного з нової сторони. Учні дізнаються масу нової інформації та переймаються більшою симпатією до англійської мови. Рекомендуємо вчителям якнайчастіше організовувати найрізноманітніші позакласні заходи, а учням — якомога активніше брати участь в них.

 

Науки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>