In Матеріали By Вікторія

Подарункові книги англійською мовою

Давайте поміркуємо, як часто ми задаємося питанням — а що б подарувати (їй, йому, їм і т.д., потрібне підкреслити)? Питання про корисний, але і приємний презент хоч раз у житті, але ставив нас у глухий кут. Адже справа не тільки в тому, щоб вирішити, який подарунок з фінансової точки зору ви можете собі дозволити. Хотілося б ще в цих розумних межах вибрати саме ту річ, яка доставить людині радість.

Ось вже багато десятиліть прекрасним подарунком до будь-якого свята є книга. Адже книга — це джерело мудрості, досвіду, знань. Тому так приємно перегортати сторінки друкованого видання і вбирати в себе всю ту цікаву інформацію, яка в ній представлена. І, незважаючи на наш вік інформаційних технологій, коли читати стали набагато менше, а електронні книги поступово замінюють їх паперові аналоги, книги ніколи не підуть у небуття.

У нашому світі багато тих, хто любить і цінує книги (а кількість таких людей аж ніяк не зменшується, а навпаки). Ці люди були б дуже раді книгам в якості подарунка, особливо, підібраним за їх перевагам і смакам. Недарма у кожного з нас є улюблений літературний жанр і улюблені автори. Ми часто даруємо книги на нашій рідній мові. А, може, варто звернути увагу на англомовні екземпляри?

Незалежно від того, чи є у вас друзі-іноземці чи ні, англійської книзі буде радий будь-яка людина, якого цікавить ця мова, хто вчить англійську і працює з ним. Подарувати можна книгу будь-якого змісту. Але особливою популярністю користуються подарункові книги англійською мовою. Чим же вони відрізняються від звичайних паперових творів? Подарункові книги (gift books) саме так і називаються, тому що являють собою «подарунок». А подарунки повинні бути не тільки чудовими за змістом, але і приголомшливими в оформленні.

Оформлення подарункових книг англійською — це одна з основних особливостей цього виду книг. Насамперед, подарункова книга англійською мовою може бути не стандартного формату, а трохи більше або менше. Папір, використана в такій книзі, дуже якісна, але і не дешева, наприклад, малювання або глянсова. Сама книга може бути загорнута в шкіряну палітурку. Ілюстрації в подарункових книгах англійською мовою завдяки сучасному якості друку виконані чудово. Ще одна відмінність таких книг — їх невеликий тираж. Друк в кілька тисяч примірників і відсутність перевидання роблять такі книги унікальними. Часто подарунковими книгами англійською мовою виступають твори, які нелегко виявити у вільному продажу. У кожному разі, кожна подарункова книга англійською стане чудовою прикрасою бібліотеки вашого друга.

Єдине, що може трохи збентежити — це вартість подарункової книги англійською мовою. Не секрет, що задоволення це не дешеве, так як оформлення такого видання вимагає певних витрат. Але якщо ви точно вирішили порадувати людини таким подарунком, не економте, виберіть гідне видання.

Де придбати подарункові книги англійською?

Асортимент книгарень в наші дні просто величезний, тому можна пошукати подарункові книги англійською саме там. Другий варіант — вивчити вибір книг в інтернет-магазинах. Наприклад в цих: amazon.com і ozon.ru. Які видання можуть бути подарунковими книгами англійською мовою? Це прекрасно ілюстровані двомовні словники (тлумачні словники англійської мови), відомі або рідкісні роботи американських чи англійських письменників; книги, за сюжетом яких зняли фільми або поставили п’єси. В якості довідкової інформації ви можете подивитися рейтинги таких книг за різні роки. Подарункові книги англійською — це прекрасна альтернатива яким-небудь іншим подарункам.

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>