In Граматика By Вікторія

Питання до підлягає в англійській мові

З усіх п’яти типів питань в англійській мові, цей, мабуть, найпростіший. Він не вимагає яких-небудь особливих знань, а його створення — взагалі сьогохвилинне справу. Як видно із самої назви питання, задають його до одного з головних членів речення, а саме, до підлягає. Отже, в питанні цей член речення буде відсутній, а його місце займе одне з двох питальних слів.

Так як підмет відповідає на питання «хто?» І «що?», Отже, їх англійськими аналогами будуть слова who? І what?. При утворенні питання до підлягає в англійській мові (the question to the subject) не потрібно міняти порядок слів у реченні. Якщо в двох словах визначити принцип створення питання до підлягає в англійській мові, вийде наступне: беремо стверджувальне речення, прибираємо підмет, а на його місце ставимо відповідне питальне слово — who / what. Необхідно лише пам’ятати, що в теперішньому часі дієслово в реченні матиме форму третьої особи однини.

Who saw an accident? — Хто бачив аварію?

Who married Nick? — Хто вийшов заміж за Ніка?

Who writes a lot of articles? — Хто пише багато статей?

What needs painting? — Що потребує фарбування?

What made you feel upset? — Що тебе засмутило?

What is near this building? — Що знаходиться поруч з цим будинком?

Також хотілося б відзначити, що питання до визначення підмета в англійській мові також будується за принципом позитивної пропозиції. У цьому випадку нам необхідні наступні питальні слова: what — який, which — який, whose — чий, how much / how many — скільки.

How many students study foreign languages? — Скільки студентів вивчають іноземні мови?

What weather irritates you? — Яка погода вас дратує?

Whose performance was the best one? — Чий виступ було найкращим?

Відповідь на питання до підлягає в англійській мові досить короткий:

What scared you? — A ghost did. — Що тебе налякало? — Привид.

 

Граматика

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>