In Матеріали By Вікторія

Пам’ятки англійською мовою

Багато хто з нас люблять подорожувати. І справа не в тому, куди ми вирушаємо — в сусіднє місто або іншу країну. Нам хочеться побачити нові місця, познайомитися з культурою іншої нації, оглянути визначні пам’ятки архітектури і мистецтва, таким чином долучившись до світової спадщини. Кожен місто відоме своїми унікальними пам’ятками. Тому й екскурсійні тури складені таким чином, щоб відвідати їх найбільша кількість. Ви зібралися закордон, але не впевнені, що зрозумієте все, про що розповість ваш гід? Або ви хотіли б розповісти про красивих місцях вашого міста людині, що знає тільки англійську? Вивчіть статтю про пам’ятки англійською мовою і ваші бажання здійсняться.

Як описати пам’ятки англійською мовою?

Насамперед, слід знати, як будуть звучати пам’ятки англійською мовою. Це можуть бути слова sights і places of interest. Вони обидва досить поширені, а ось за допомогою першого утворено і таке запам’ятовується іменник, як sightseeing, яке і перекладається, як огляд визначних пам’яток. Ви можете присвятити цьому заняттю лише частину своїх вихідних (do a bit of sightseeing), а можете витратити на нього і кілька днів (do a lot of sightseeing). У кожному разі ви постараєтеся відвідати дивовижні архітектурні будівлі та споруди, як замок (castle), палац (palace), храм (temple), собор (cathedral), статуя (statue), фонтан (fountain), і т.д. Відвідування музеїв (museum), галерей (art gallery) і театрів (theatre) теж внесіть до свого списку пам’яток англійською мовою.

Відправляєтеся ви оглядати визначні пам’ятки якогось міста (go on a sightseeing of a town) або вирішуєте які оголосили тур по соборах або замкам країни (go on a tour of cathedrals / castles), вам може знадобитися путівник (guidebook) та карта місцевості (map ), які допоможуть вам зорієнтуватися у правильному напрямку. Також вивчивши представлену в путівнику інформацію, ви потім зможете оцінити пам’ятки, які постануть перед очима (appear to one’s eyes), і порівняти, чи збігається ваше перше враження (first impression) з тим, що описано в книзі. Багато хто вважає, що саме перші враження є найбільш сильними (First impressions are most lasting), тому вони і віддруковуються в чиєїсь пам’яті (be imprinted on smb’s memory).

Вивчаючи пам’ятки англійською мовою, необхідно поповнити свій словниковий запас лексикою, яка допоможе вам описати красу тієї чи іншої споруди / будови. По-перше, говорячи про якісь визначні пам’ятки, не бійтеся вживати слово place, так як в даному контексті воно позначає не тільки місце, але і будівля, територію, місто, країну і т.д. Наприклад, у реченні — Venice is a lovely place and we found a really nice place to stay — два слова place замінюють місто і готель. По-друге, говорячи про визначні пам’ятки англійською мовою, ви можете скористатися виразом historical monuments, маючи на увазі будь-які історичні пам’ятники, як і у випадку зі словом place (замки, собори, статуї, колони і т.д.) Як описати свої враження про визначні пам’ятки англійською мовою? Скористайтеся «красивими» прикметниками : lively (яркий), imposing (импозантный), stately (величественный), spectacular (захватывающий), picturesque (живописный). Багато відомих (famous) місця варті того, щоб їх обов’язково відвідали (be worth visiting).

Відвідуючи пам’ятки, ми намагаємося зробити якомога більше фотографій (take photographs), щоб відобразити прекрасні хвилини (great / good time), проведені у найкрасивіших місцях. А щоб спогади про них залишилися з нами назавжди, ми купуємо всілякі сувеніри (buy souvenirs).

Знання специфічної інформації про визначні пам’ятки англійською мовою допоможе прочитати будь-які тексти, присвячені дивним місцях нашої планети. Але враження все ж будуть яскравіші, якщо ви зможете побачити їх своїми очима (see something with one’s own eyes). Як говорить народна мудрість: Краще один раз побачити, ніж сто разів почути (Seeing is believing / Seeing once is better than hearing twice).

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>