In Матеріали By Вікторія

Освідчення в коханні англійською мовою

Чого б людина не присвячував своє життя, він не буде відчувати себе в повній мірі задоволеним або навіть щасливим, якщо не буде любити і не буде улюбленим. Адже, коли ми любимо, життя нам здається прекрасною. Ми відчуваємо, що здатні на будь-які подвиги і діяння. Ми готові кричати на весь світ, як ми дорожимо об’єктом своєї любові (the object of smb’s affection). Добре, якщо любов взаємна (mutual love), і ми без праці можемо висловити всі наші почуття і емоції (express our feelings and emotions). А якщо зробити це досить важко? А якщо той, кого ви любите, все ще не в курсі ваших переживань, а ви дуже хотіли б йому про них повідомити? Звичайно, є ті, хто не соромиться відкрито виявляти свої емоції (wear one’s heart to smb) і може вимовити три заповітних слова: «Я тебе люблю» (I love you). Ну, а ті, хто не поспішають так прямо відкривати своє серце і душу, прагнуть підібрати слова, які б повністю відобразили їх почуття. Ви можете спробувати зробити це не зовсім звичайним способом, а саме, підібрати визнання в любові англійською мовою (declaration of love).

Які бувають освідчення в коханні на англійській мові?

Не секрет, що англійська мова настільки міцно увійшов у наше життя, що часте звернення до його мовною матеріалу нікого не дивує. Чому варто приділити увагу визнанням англійською мовою? Давайте уявимо, що ви з об’єктом вашого обожнювання переступили цукерково-букетний період, а в даний момент ви розумієте, що хотіли б якимось чином повідомити про ваші почуття. Безумовно, можна обійтися і фразою «I love you». Але якщо підійти більш ретельно до вибору визнання англійською мовою, ваші зусилля будуть оцінені по достоїнству.

Де шукати визнання в любові англійською мовою? І що можна використовувати у вигляді зізнань? Так як я є прихильницею всесвітньої павутини, я б порадила пошукати необхідний матеріал в інтернеті. Освідченням у коханні англійською мовою може бути будь красиве вираз, вислів, цитата про любов англійською мовою або афоризм. Звичайно, скориставшись словником, можна і самому скласти кілька англійських пропозицій, що визначають ваші почуття в даний момент. Але почитайте краще для початку вже створені освідчення в коханні на англійській мові. Я впевнена, що ви знайдете саме те, що вам необхідно. Вам на допомогу прийде наступний ресурс: azerilove.net. На представленій сторінці ви побачите масу зізнань у коханні англійською мовою, включаючи англійські цитати, вірші і просто красиві вирази, від яких розтане серце будь-якої людини. Наприклад:

If loving you is wrong, I never want to be right again. — Якщо любити тебе неправильно, я більше ніколи не хочу поступати правильно.

Ось ми плавно перейшли до віршів, як способу визнання в любові англійською мовою. Вірші в усі часи були чудовим засобом вираження людських переживань. А так як найголовніше переживання в житті людини — це любов, то зрозуміло, чому на цю тему написано безліч ліричних творів. Ви можете звернутися до будь-якого поету і запозичити кілька найбільш потрібних вам рядків англійською мовою. Або просто скористатися віршами безіменних авторів. Дуже велика кількість зізнань англійською мовою у вигляді віршів знаходиться на сайтах pozdravleniya.biz і lovepoemsandquotes.com. Ось, наприклад, нескладні варіанти, зрозумілі навіть при початковому рівні володіння англійською:

My heart to you is given

Oh do give yours to me

We’ll lock them up together

And throw away the key.

You can fall from the sky

You can fall from a tree

But the best way to fall

Is in love with me.

Звичайно, в темі «освідчення в коханні англійською мовою» є і своя певна лексика, яку бажано знати. Всі ми знаємо дієслово «любити» — love. А ось «закохатися» і «розлюбити» звучатиме відповідно fall in love і fall out of love (дослівно — впасти в любов і випасти з неї). Крім цього дієслова існує список корисних слів із цієї області: like — подобатися, fancy — подобатися, любити; tempt — спокушати, залучати; fascinate — чарувати, attract — залучати, appeal to — цікавити, імпонувати; captivate — полонити, чарувати; adore — любити, fall for — закохатися, захопитися; desire — бажати, long for / yearn for / look forward — сильно бажати; worship — обожнюю.

Прекрасно, якщо ви відчуваєте (experience) справжню, щиру, ніжну любов (true / rare / sincere / tender love). Ще краще, якщо вам відповідають взаємністю (return smb’s affection). У цьому випадку ви можете не придушувати ваші сильні почуття (suppress strong emotions), а відкритися вашій коханій людині (dearest / darling / dear / sweetheart).

А ще одним джерелом зізнань на англійській мові є пісні. Часом саме вони можуть передати те, що словами і не висловили. Так що не забувайте про таку чудову способі сказати людині про те, що ви його любите!

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>