In Граматика By Вікторія

Орфографія англійської мови

Термін «орфографія», що відбувся від поєднання двох слів давньогрецької мови, визначає правопис, систему правил для вираження мови в письмовій формі. Орфографія англійської мови представлена ​​словом spelling, а вимовляти по буквах і писати правильно можна виразити одним дієсловом to spell. Правопис є одним з найважливіших аспектів мови, і вивченню англійської орфографії слід приділити пильну увагу. Як казав відомий німецький і англійський філолог Фрідріх Максиміліан Мюллер: «Англійська орфографія — це національне лихо!». І це дійсно так.

Орфографія англійської мови, що склалася в силу її своєрідного історичного розвитку, вважається однією з найважчих серед індоєвропейських мов. Адже те, як вимовляються слова в англійській мові, ще не означає, що вони так само і пишуться. В даному випадку класичним прикладом є слово дочка, для вимови якого використовується чотири звуку, а для написання — 8 букв. Тобто, в письмовому варіанті слова багато букв, які просто не вимовляються. А у деяких вимовних звуків просто немає графічного оформлення. Ці особливості деколи вводять в ступор багатьох вивчають англійську. Так само як і правила читання з величезною кількістю винятків, які в цілому ставлять під питання доцільність їх існування.

Як же справитися з орфографією англійської мови? Що ж потрібно робити для того, щоб писати грамотно? Єдиної відповіді на ці питання не існує, як і відповідного для кожного вивчає англійську мову. Звичайно, необхідно вчити правила правопису. Але, як мені здається, краще просто запам’ятовувати, як пишеться і вимовляється кожне слово (і йому подібні). Для цієї мети і існують орфографічні словники.

Навчальні матеріали з орфографії англійської мови

Якщо ви віддаєте перевагу виконувати на комп’ютері завдання англійською мовою, зверніть увагу на програми, спеціально розроблені для перевірки правопису різних мов. Наприклад, Intellexer Spellchecker SDK від Effective Soft. Скориставшись 30-денної пробної версією, ви зможете оцінити її ефективність.

Ви віддаєте перевагу користуватися матеріалами, представленими в інтернеті? Відвідайте ресурс englishclub-spb.ru. Тут ви знайдете англійський алфавіт, правила орфографії англійської мови, правила використання пунктуації та застосування заголовних букв.

Ну і, звичайно, друкована продукція завжди поза конкуренцією! Існує безліч підручників, навчальних посібників, довідників для вивчення та відпрацювання правопису. Вас може зацікавити книга Іванової Н.К. «Орфографія англійської мови», випущена видавництвом «Схід-Захід». У цій книзі представлені як історичні аспекти формування орфографії, так і правила правопису і вимови англійської мови. Безумовно, особливий інтерес викликають параграфи, присвячені омонімів — словами, які самі по собі є важким моментом в англійській мові (Омоніми — слова, які вимовляються однаково, але пишуться по-різному). Велика кількість прикладів і вправ допоможуть вам освоїти правопис англійської мови.

Серед видань зарубіжних видавництв хочеться зупинити увагу на таких серіях книг, як «Practical Spelling» (видавництво Learning Express, New York) і «Spelling Steps» (видавництво Saddleback Educational Publishing). Працюючи з матеріалами цих навчальних посібників, ви розширите ваші пізнання в області орфографії англійської мови та відпрацюєте навик правопису.

Викладачам будуть цікаві: практичний посібник «Teaching English Spelling» (Ruth Shemesh) і довідник «Goof-Proof Spelling» (Felice Primeau Devine).

Ви можете вчити англійську по Скайп або займатися самостійно, головне не забувайте приділяти увагу орфографії англійської мови. Адже це запорука вашої грамотної письмової мови. Але не забувайте, що немає межі досконалості, тому правильно писати по-англійськи ви будете вчитися все життя, адже мова розвивається разом з нами!

 

Граматика

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>