In Матеріали By Вікторія

Опис людини англійською мовою

Як правило, коли нас просять описати людину, у нас відразу виникає питання: а що саме мають на увазі в даному випадку? Адже опис людини англійською мовою (як і російською) може означати, що вас просять оцінити або зовнішність людини (appearance), або його характер (character) і звички (habits). Два ці критерію і складають портрет особистості. Тому, перед тим, як відповідати на поставлене запитання, позначте, що від вас вимагається — зовнішній вигляд, риси характеру або і те, і інше.

Опис людини англійською мовою: зовнішність

Опису зовнішності людини англійською мовою присвячена однойменна стаття на блозі, яку ви можете відшукати в розділі «Топіки з англійської мови». У цій статті представлена ​​велика кількість лексики, яка може знадобитися в описі людини англійською мовою. Але, звичайно, словникова складова тієї статті не є повною. Існує ще більша кількість слів і виразів, присвячених даній темі.

Наприклад, говорячи про вік людини можна сказати, що він молодий (young), середніх років (middle-aged), літній (old). Крім веснянок (freckles) на обличчі можуть бути зморшки (wrinkles). Також можна згадати про голосі (voice): мелодійному (tuneful), дзвінком (crisp) або хрипкому (cracked). Не забудьте відзначити і посмішку (smile). Нам симпатичні люди з щирою (sincere), чарівною (charming) або чарівною (engaging) посмішкою. І нам не до душі, коли посмішка співрозмовника нещира (artificial), награна (forced) або хитра (cunning).

Підводячи підсумок в описі людини англійською мовою, необхідно висловити думку з приводу його зовнішнього вигляду. У скарбничку слів для даної мети можете додати такі прикметники, как agreeable (приятный), engaging (очаровательный), winsome (привлекательный), stylish (модный), lovely-looking (восхитительный), unique (неповторимый), dapper (аккуратный, добре одягнений — тільки про мужчинах), awkward (неуклюжий), ugly / ugly-looking (уродливый), scruffy / untidy-looking (грязный, неохайний).

Щоб доповнити ваше цікавий опис людини англійською мовою, додайте в нього кілька ідіоматичних виразів:

  • be / look the very picture of one’s (mother …) — вилита мати
  • (As) pretty as a picture — писана красуня
  • appearances are deceptive — зовнішність оманлива
  • in the flower of life (one’s age) / in the prime of life — у розквіті років
  • bear / carry off one’s age well — добре виглядати для своїх років

Як би ми не виглядали, багато хто вважає, що внутрішня краса важливіше зовнішньої — Inner beauty is more important than a physical one.

Опис людини англійською мовою: характер

Опис людини англійською мовою може мати на увазі характеристику його особистості, включаючи риси характеру (features of character), переваги (preferencies) і звички (habits). Як нам відомо, риси характеру можуть бути як позитивними, так і негативними. Критеріїв для опису людини англійською мовою теж декілька.

По-перше, це розумові здібності (intellectual ability). Людина в даному випадку може бути розумним (clever / shrewd / brainy), кмітливим (bright), спритним (smart), талановитим (talented / gifted). За відсутності таких, якостей ми визначаємо людину дурним (stupid / foolish / brainless), простуватим (simple), жалюгідним (silly / half-witted), недоумкуватим (daft / dumb).

По-друге, в описі людини англійською мовою можна розповісти про його ставлення до життя. Ми ділимо людей на песимістів (pessimistic) і оптимістів (optimistic). Хтось із нас зустрічає події спокійним і безтурботним (relaxed and easy-going), а інший — напруженим (tense / nervous). Тому ми оцінюємо людей як слабких (weak) і сильних (strong). Одним властива зайва сприйнятливість і чутливість (being sensitive), інші залишаються байдужими (being insensitive).

Гарним доповненням буде характеристика людини в її ставленні до інших людей. У цьому описі людини англійською мовою ваш вибір лексики огромен: gregarious (общительный), quarrelsome (сварливый), cruel / unkind (злой), even-tempered (уравновешенный), impolite (невежливый), rude (грубый), reliable (надежный), trustworthy (заслуживающий доверия), jealous (ревнивый), envious (завистливый), kind (добрый), generous / mean (щедрый / жадный), amiable (любезный), considerate (внимательный), shy (застенчивый), haughty (надменный).

Ну, і звичайно, не забудемо про фразеологічних виразах, які зроблять опис людини англійською мовою більш живим і допоможуть співрозмовнику ясно уявити особистість, про яку йде мова:

  • a chip of the old block — характером весь в батька
  • be a character — оригінальна людина
  • be a man (woman) of a character — чоловік (жінка) з характером

Список слів і виразів для опису людини англійською мовою можна продовжувати і продовжувати. Запам’ятайте основну лексику, і ви зможете без проблем подумки намалювати портрет потрібного вам людини.

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>