In Тести By Інна

Онлайн тести з англійської мови

Онлайн тести з англійської мови — це відмінний спосіб відразу, не відкладаючи в довгий ящик, дізнатися свій рівень володіння англійською мовою, зрозуміти, наскільки ви успішні в процесі вивчення, і визначити ваші слабкі місця.

Які бувають онлайн тести з англійської мови

Завжди корисно проводити самоконтроль в процесі навчання англійській мові. Він надзвичайно корисний, оскільки ви не випробуєте дискомфорту від того, що хтось знає про ваші помилки, зможете самі переглянути, що ви не дуже добре засвоїли, і ще раз повернутися до проблемної теми і усунути незрозумілі моменти самому або звернеться за допомогою до фахівця.

Крім того, тести допомагають викладачеві найбільш ефективно побудувати заняття. Проходження онлайн тестів з англійської мови в значній мірі економить час викладача при підготовці до проведення контролю знань, потрібно всього лише доступ до Інтернету, що в сучасних умовах не так вже й складно. Крім того, на сайтах, де пропонуються онлайн тести з англійської мови, ви зможете знайти багато корисних вправ, спрямованих відпрацювання тих чи інших граматичних або лексичних навичок.

Найрізноманітніші онлайн тести з англійської мови в Інтернеті пропонують контроль знання не тільки граматичних навичок, а й контроль лексичного запасу. Деякі тести обмежують вас за часом, а деякі ні, всього лише вказуючи, скільки часу ви витратили на проходження тесту. На багатьох сайтах вам запропонують тести, проходити які ви зможете кілька разів, оскільки питання будуть щоразу нові.

На нашому сайті є розділ під назвою «Тести», в якому ви можете знайти тести на рівень знань, а також граматичні тести та лексичні тести.

Пройти тести ви також можете, зайшовши на наступні сайти:

  • efl.ru — онлайн тести на знання англійської мови
  • homeenglish.ru — тести з англійської мови онлайн
  • native-english.ru — тести з англійської мови
  • yanglish.ru — тести з англійської мови

Проходження онлайн тестів з англійської мови допоможе вам не тільки визначити рівень володіння мовою, а й напрямок, в якому вам потрібно рухатися для успішного оволодіння мовою, особливо якщо ви вивчаєте англійську мову по Скайпу або самостійно.

 

Тести

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>